Magiczne Mikołajki w Cinema City

Wielu baśniowych bohaterów na ekranach Cinema City to gwarancja udanych Mikołajek! Od 6 aż do 9 grudnia na najmłodszych widzów czekać będzie Mikołaj, słodkie niespodzianki i przedpremierowe pokazy filmu „Strażnicy marzeń”. Spędź Magiczne Mikołajki tylko w Cinema City i przekonaj się, czemu pojawił się Królik Wielkanocny!

Od 6 do 9 grudnia Cinema City opanuje mikołajkowe szaleństwo! Na specjalnym fotelu zasiądzie Mikołaj, który wysłucha życzeń dzieci i pomoże napisać list, tak aby o niczym nie zapomniał. Natomiast, na ekranach królować będą „Strażnicy marzeń”. Wśród nich jest Święty Mikołaj, Zając Wielkanocny, Zębowa Wróżka, Piaskowy Ludek oraz Jack Frost – każdy obdarzony nadzwyczajnymi zdolnościami. Nieśmiertelni strażnicy dziecięcych marzeń muszą połączyć swoje siły, by pokonać złego ducha. Przyjdź do Cinema City na przedpremierowy pokaz już 6 grudnia i jako pierwszy sprawdź, co wydarzy się, gdy zapadnie noc!

Magiczne Mikołajki w Cinema City to także atrakcje dla starszych widzów. Fani niecodziennych scenerii i zapierających dech w piersiach animacji będą mogli zobaczyć najnowszy film Tima Burtona – „Frankenweenie” – już 6 grudnia na specjalnych przedpremierowych pokazach! „Frankenweenie” to opowieść o małym Wiktorze, który nagle traci ukochanego psa – Sparky’ego. Chłopiec wykorzystuje potęgę nauki, by przywrócić swego przyjaciela do świata żywych… wprowadzając kilka drobnych modyfikacji. To niezwykły, nawiązujący do klasyki kina, pełen humoru film. Przede wszystkim jednak,  to historia wielkiej przyjaźni.

„Cinema City zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych na wspólne świętowanie Mikołajek. Dla naszych najmłodszych widzów przygotowaliśmy specjalny fotel, na którym czekać będzie Święty Mikołaj. To jemu należy przekazać wszystkie swoje życzenia. Świąteczny klimat podtrzymają przedpremierowe pokazy filmu ‘Strażnicy marzeń’ – ta wspaniała animacja z pewnością poruszy wyobraźnię milusińskich. Dla starszych widzów również mamy prezent – wyświetlany przedpremierowo – ‘Frankenweenie’ w reżyserii genialnego Tima Burtona” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Magiczne Mikołajki w Cinema City potrwają od 6 do 9 grudnia! Już 6 grudnia przedpremierowo zobaczyć będzie można „Strażników marzeń”. Spraw sobie i dziecku radość i spędź Mikołajki w Cinema City!

Informacje o Cinema City

1 Cinema City, Iwona Kuźnik, Strażnicy marzeńCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.