Przejdź do treści

Yealink z Global Frost & Sullivan Award 2012

Firma KONTEL-TELECOM, dystrybutor Yealink w Polsce, z przyjemnością informuje o kolejnym wyróżnieniu dla tej marki. Na podstawie ostatniej analizy platform komunikacji dla przedsiębiorstw i rynków docelowych, Frost & Sullivan przyznał marce Yealink nagrodę Global Frost & Sullivan Award 2012 za osiągnięcie pozycji jednego z liderów rynku oraz uzyskaną najwyższą roczną stopę wzrostu (CAGR) w ciągu ostatnich trzech lat. Yealink w latach 2009-2011 odnotował uderzająco wysoki, 83-procentowy wzrost dystrybucji telefonów IP, uzyskując pozycję czołowego dostawcy telefonów SIP na świecie, jak również mocnego gracza na ogólnym rynku telefonów IP.

– Zwiększając sprzedaż telefonów SIP rok po roku, Yealink osiągnął pozycję lidera, dzięki wprowadzeniu strategii najkorzystniejszej oferty, zapewniając przy tym najwyższy współczynnik jakości w stosunku do ceny i wykorzystując wiedzę swoich międzynarodowych odbiorców oraz rozszerzając kontakty partnerskie – komentuje Alaa Saayed, ICT Team Leader i Senior Industry Analyst w Frost & Sullivan. – Urządzenia IP dla firm stopniowo zyskały wśród odbiorców końcowych doskonałą reputację wysokiej jakości produktów, ponieważ oferują zniewalającą funkcjonalność w atrakcyjnej cenie – podkreśla.

– Znaczący wzrost sprzedaży telefonów IP Yealink w Polsce świadczy o wiodącej pozycji Yealink na naszym rynku – mówi Andrzej Wiśniewski, dyrektor ds. Rozwoju w firmie KONTEL-TELECOM, która wraz z dystrybutorem AB prowadzi oficjalną dystrybucję produktów tej marki na naszym rynku. – Yealink postawił na jakość design’u i wykończenia, stabilną platformę hardware’ową i spolonizowane, kompatybilne z innymi systemami oprogramowanie. To przy odpowiedniej cenie zdecydowało o sukcesie marki – komentuje.

Jako jedna spośród pięciu najlepszych marek telefonów SIP na rynku światowym i najpopularniejsza chińska marka w świecie zachodnim, Yealink oferuje trzy linie produktowe: wideofony IP, telefony IP i telefony USB. Urządzenia te nie tylko spełniają najwyższe międzynarodowe normy, jeżeli chodzi o jakość i cechy, ale mają również konkurencyjne ceny. Ponadto dział rozwoju Yealink ciągle wprowadza nowe rozwiązania technologiczne do linii produktowych.

Nagrody Frost & Sullivan Best Practices Awards przyznawane są na różnych rynkach regionalnych i globalnych firmom, które wykazują się wybitnymi osiągnięciami i wysoką wydajnością w obszarach takich jak: przewodnictwo w swojej dziedzinie, innowacje technologiczne, obsługa klienta oraz strategiczny rozwój produktu. Analitycy porównują obecne na rynku firmy i mierzą ich wydajność przez pogłębione wywiady, analizy oraz rozległe badania wtórne, w celu określenia najlepszych praktyk w branży.

o Yealink

Firma Yealink od 2001 roku zajmuje się produkcją szerokopasmowych telefonów IP i telefonów wideo oraz bram IP. Telefony tej marki są kompatybilne z większością systemów IP-PBX z protokołem SIP i pracują m.in. z platformami: Avaya, Cisco, Genesys, Innovaphone, ITS i z rozwiązaniami software’owymi: 3CX, Asterisk, Inin itp. Produkty Yealink zostały już docenione na międzynarodowym rynku, przede wszystkim za wysoką jakość wykonania, niezawodność i prostotę obsługi, przy relatywnie niskiej cenie. Posiadają stosowne certyfikaty ISO, CE i RoHS.

Więcej informacji na stronie: http://www.yealink.pl

o KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego w Polsce. Firma,  poza telefonami Yealink, jest dystrybutorem takich marek jak: Plantronics, Konftel, ITS, Ascom Wireless, Innovaphone, RTX. KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma otrzymała certyfikat  Przejrzysta Firma oraz zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu, rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.

Więcej informacji na stronie: www.kontel.pl