Cooler Master HAF XB – mała obudowa na mocny sprzęt

1 Cooler Master HAF XB, LAN BoxCooler Master, jeden z czołowych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy, urządzeń peryferyjnych i akcesoriów dla komputerów oraz urządzeń mobilnych, wprowadził do sprzedaży nową obudowę typu LAN Box – HAF XB. Model ten umożliwia m.in. montaż pełnowymiarowych płyt głównych w standardzie ATX oraz wyróżnia się modułową konstrukcją, kompaktowymi gabarytami pozwalającymi na łatwe przenoszenie komputera oraz doskonałym systemem chłodzenia.

Innowacyjna konstrukcja

HAF XB zrywa z klasyczną koncepcją obudowy komputerowej. Podobnie jak pozostałe modele z serii HAF (High Air Flow) oferuje doskonały system chłodzenia. I to pomimo znacznie mniejszych, w porównaniu do standardowych rozwiązań, rozmiarów. HAF XB umożliwia montaż do dwóch wentylatorów 120mm z przodu, jednego 200mm na górze oraz jednego 120mm i dwóch 80mm z tyłu obudowy. Dodatkowym plusem najnowszego produktu Cooler Master jest unikalny system prowadzenia kabli, który ogranicza do minimum bałagan wewnątrz obudowy oraz wpływa na poprawę cyrkulacji powietrza. Na uwagę zasługują także stalowe wzmocnienia po bokach obudowy, które zapewniają jej łatwiejsze przenoszenie i transport.

Dedykowana dla entuzjastów

Obudowa HAF XB została opracowana z myślą o entuzjastach nowych technologii i fanach ekstremalnego overclockingu. Jej unikalna konstrukcja ułatwia zarówno przenoszenie całego komputera, jak i bezproblemową instalację najwydajniejszych podzespołów. Zastosowanie oryginalnych rozwiązań przekłada się na szybki montaż i wymianę kluczowych podzespołów, nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Dodatkowym plusem jest możliwość zdjęcia zewnętrznej osłony, co pozwala na instalacje praktycznie dowolnego systemu chłodzenia – aspekt szczególnie istotny dla zwolenników ekstremalnego podkręcania.

Użytkownicy wybierający obudowę HAF XB otrzymają dostęp do siedmiu slotów dla kart rozszerzeń, dzięki czemu możliwe jest także korzystanie z rozwiązań typu multi GPU, takich jak NVIDIA SLI lub AMD CrossFire. Najnowszy produkt Cooler Master to również szerokie możliwości montażu pamięci masowych, w tym aż sześciu napędów 2.5”. Ponadto podwójna stacja dokująca X-Dock to opcja szybkiej instalacji dysków 3.5” lub 2.5”. Bogato wyposażony panel zewnętrzny oferuje dostęp do dwóch portów USB 3.0, dwóch portów USB 2.0 oraz wejścia i wyjścia audio.

HAF XB to niezwykle interesująca konstrukcja, która spełnia kryteria standardu mobilnego LAN Box oraz może posłużyć za podstawę do budowy prawdziwego komputera testowego.

Sugerowana cena detaliczna obudowy HAF XB to 389,00 PLN brutto.

Dodatkowe informacje są dostępne pod adresem: http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=6891

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu