Przejdź do treści

Agnieszka Więdłocha i Lesław Żurek w Radiu VOX FM

Od dziś do końca listopada w Radiu VOX FM będzie można śledzić radiową adaptację powieści Jodi Picoult „Pół życia”. Tym razem w role głównych bohaterów wcielą się aktorzy Agnieszka Więdłocha i Lesław Żurek.

Najnowsza powieść amerykańskiej pisarki Jodi Picoult, autorki międzynarodowych bestsellerów, to poruszająca historia o więzach krwi, rodzinnych sekretach i dramatycznych wyborach, przed którymi staje rozdzielone przed laty rodzeństwo. Trudne relacje rodzinne, jakie łączą głównych bohaterów, przedstawią słuchaczom Radia VOX FM Agnieszka Więdłocha, znana m.in. z seriali „Czas Honoru” i „Lekarze” oraz Lesław Żurek, któremu popularność przyniosła rola w filmie „Mała Moskwa” i w serialu „Londyńczycy”.

Kolejne odcinki powieści radiowej będą emitowane na antenie stacji przez kolejne dwa tygodnie od poniedziałku do piątku po godz. 11:00, w ramach pasma dziennego „Kobieta Pracująca”. Wydaną niedawno przez Prószyński i S-ka powieść można także wygrać w konkursach, prowadzonych na antenie Radia VOX FM.