Przejdź do treści

Mini Twister – mini cena

W KFC rozpoczęła się promocja, która z pewnością zachwyci miłośników panierowanego kurczaka podawanego w tortilli. Mini Twistery są dostępne za jedyne 3 zł. Wyjątkowa cena będzie obowiązywała do końca grudnia. Ofertę wspiera kampania telewizyjna i radiowa.

Mini Twister to kanapka, z pikantną polędwiczką z kurczaka, kruchą sałatą lodową i świeżymi pomidorami – a wszystko polane łagodnym sosem majonezowym i zakręcone w małej tortilli. Teraz KFC kusi nie tylko smakiem, ale dodatkowo atrakcyjną ceną Mini Twisterów. Od dziś do końca roku będą one serwowane za 3 zł.

– Mini Twister to idealna propozycja, jeśli mamy ochotę na pyszną małą przekąskę. W pszennej tortilli podajemy to, co w KFC najsmaczniejsze, czyli soczystą polędwiczkę kurczaka w chrupiącej panierce. Ten smak może zakręcić w głowie! Zwłaszcza teraz, gdy dostępny jest w tak niskiej cenie – mówi Anna Bednarska, Senior Brand Manager KFC.

Na większy apetyt KFC oferuje z kolei Zakręcony Zestaw, w skład którego wchodzą dwa Mini Twistery oraz Kubełek Frytek. Nowa pozycja w menu oferowana jest w cenie 9,90 zł. Dodatkowo, dla wszystkich miłośników frytek, KFC na stałe wprowadza do oferty nowy sos serowy, który doskonale podkreśli smak ich ulubionej przekąski.

Promocja z Mini Twisterami za 3 zł oraz Zakręconym Zestawem potrwa do końca 2012 roku. 15-sekundowe spoty promujące najnowszą ofertę emitowane są na antenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych: Polsat, TVN, TVN7, TV4 oraz na kanałach tematycznych. Dodatkowo o promocji usłyszymy w popularnych stacjach radiowych: Radio ZET, ESKA, RMF FM. Autorem spotów jest Red8 Advertising.

Za zakup i planowanie mediów odpowiada agencja OMD Media Direction. Niestandardowe wsparcie oferty w kanałach Social Media zapewnia zespół marketingu KFC. Działania PR prowadzone są przez agencję Solski Burson-Marsteller.

 

1 Anna Bednarska, KFCKFC – to najpopularniejsza, światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 70 lat, od czasu otwarcia w 1937 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i serwisu – w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w blisko 15 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 150 restauracji KFC.

W 2012 roku sieć restauracji KFC otrzymała prestiżową nagrodę Superbrands. Marka uznana została za jedną z najsilniejszych na polskim rynku nie tylko przez grono niezależnych ekspertów, ale również przez konsumentów, którzy w tegorocznej edycji konkursu po raz pierwszy współuczestniczyli w głosowaniu. Przyznane wyróżnienie to efekt konsekwentnej realizacji długotrwałej strategii marketingowej, która od wielu lat buduje tożsamość marki, przyczyniając się do zdobycia zaufania milionów gości.