Fortuna: kto zwycięży w hicie piłkarskiej jesieni?

Legia Warszawa kontra Lech Poznań, czyli aktualny lider w tabeli Ekstraklasy sezonu 2012/2013 w starciu z trzecią drużyną najlepszej polskiej ligi. Choć nie zabrzmiał jeszcze pierwszy gwizdek, ten mecz już przeszedł do historii za sprawą rekordowej liczby sprzedanych biletów. Ponad 45% graczy Fortuny stawia, że to Lech opuści boisko z tarczą.

Zarząd poznańskiego klubu przewiduje, że do soboty 17 listopada wyprzedane zostaną ostatnie wolne miejsca na niedzielne spotkanie z Legią. Do dziś sprzedano 42 tysiące biletów, co jest  absolutnym rekordem polskiej Ekstraklasy. Tak wielu kibiców nie było w Poznaniu od 28 lat, kiedy to w 1984 roku 40 tys. ludzi obejrzało mecz o mistrzostwo Polski Lecha z Pogonią.

Faworytem graczy Fortuny jest poznański „Kolejorz” (45,16%). Na gości, czyli stołeczną Legię, stawia zaś 30,33% typerów. Prawie jedna czwarta typuje remis. Która drużyna okaże się lepsza, zobaczymy w niedzielę, 18 listopada. Poniżej prezentujemy również faworytów innych spotkań dwunastej kolejki Ekstraklasy.

Adam Warlewski, główny bukmacher Fortuny

O FORTUNA zakłady bukmacherskie

1 Adam Warlewski, Fortuna zakłady bukmacherskieFortuna zakłady bukmacherskie jest liderem polskiego rynku branży bukmacherskiej.

Fortuna posiada obecnie sieć 474 punkty przyjmowania zakładów, zlokalizowane na terenie całej Polski i zatrudnia ok. 900 pracowników. Przez 15 lat firma działała w Polsce wyłącznie za pośrednictwem tradycyjnych kolektur. Od stycznia 2012 roku Fortuna oferuje także zakłady przez Internet. Spółka jako pierwsza w Polsce otrzymała zgodę na oferowanie zakładów on-line od Ministra Finansów.

Firma jest zaangażowana w działania charytatywne oraz propagowanie odpowiedzialnej gry, a część zysku z zakładów przeznacza na wspieranie rozwoju sportowego młodzieży.

Fortuna zakłady bukmacherskie należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku i działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu