Przejdź do treści

ipla partnerem jubileuszowego Plus Camerimage

Ipla została partnerem 20. edycji jubileuszowej Plus Camerimage, Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów zdjęć filmowych, który odbędzie się w dniach 24.11-1.12.2012 w Bydgoszczy.

Podstawowym obszarem współpracy będzie wspólna promocja wydarzenia i dotarcie z informacją o tegorocznej edycji Plus Camerimage do milionów pasjonatów filmu skupionych na platformie ipla. Dodatkowo w ipla znajdą się wybrane prace wyróżnione w zeszłorocznych edycjach konkursu, a goście festiwalu będą mogli korzystać na specjalnych zasadach z największej w Polsce internetowej bazy filmów pełnometrażowych iplaFILM.

W kanale filmowym w ipla, na czas trwania festiwalu, stworzony zostanie specjalny kanał Plus Camerimage, w którym będzie można znaleźć wybrane prace nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu filmów fabularnych, które otrzymały nagrodę Złotej Żaby. Wśród nich znajdą się takie produkcje, jak Edi (reż. Piotr Trzaskalski), Vera Drake (reż. Mike Leigh), Labirynt Fauna (reż. Guillermo del Toro), Motyl i skafander (reż. Julian Schnabel, zdjęcia Janusz Kamiński), W ciemności (reż. A. Holland).

– Obserwując od lat preferencje filmowe widzów ipla, dostrzegamy rosnące oczekiwania i różnicowanie się gustów naszych użytkowników. Z tego względu stale uzupełniamy naszą ofertę o ciekawe produkcje, a współpraca z Plus Camerimage jest elementem tej strategii – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla.

Kanał filmowy iplaFILM stanowi największy w polskim internecie zbiór legalnie dostępnych produkcji pełnometrażowych liczących ponad 1400 pozycji. Część z oferowanych produkcji dostępnych jest na wyłączność tylko w ipla.

 

1 Albert Szybiński, Camerimage, ipla, iplaFILM, Plus CamerimageTelewizja internetowa ipla oferuje swoim widzom dostęp do linearnego sygnału telewizyjnego, transmisje na żywo w wysokiej jakości oraz największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych, w tym dziesiątki tysięcy odcinków seriali, programów telewizyjnych i największych wydarzeń sportowych. W ofercie ipla znajdują się programy znane z ponad dwudziestu stacji TV, m.in.: Polsat, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, Cartoon Network, MTV, Polsat Play, 4FunTV, Nickelodeon, Rebel:TV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, FilmBox, FilmBox Docu, FilmBox Family i innych. Dostęp do zasobów telewizji ipla, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, mają już użytkownicy komputerów (Windows, Linux, Mac OS X), smartfonów opartych na systemach iOS, Android, Symbian, Windows Phone, tabletów (iPad), telewizorów z dostępem do internetu (Panasonic, Samsung, Sony, LG, Philips), operatorów (TV kablowa TOYA, Cyfrowy Polsat) oraz konsol (PlayStation 3). Ipla wchodzi w skład największej polskiej grupy medialnej Cyfrowy Polsat.