Przejdź do treści

iPad Mini już na polskim rynku

Najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie tabletu, miała swoją światową rynkową premierę zaledwie dwa tygodnie temu. Oczekiwane od dawna urządzenie narobiło sporo szumu na mobilnym rynku, przede wszystkim za sprawą zapowiadanej atrakcyjnej ceny. Jego wszystkie zalety będzie można poznać podczas Dni Otwartych Apple, organizowanych w najbliższy weekend przez sieć sprzedaży Vobis Digital.

Nowy iPad to m.in. kompaktowe wymiary, rozpoznawalny piękny design, wysokiej jakości dotykowy wyświetlacz LED HD (7,9-cala / 1024×768 pix), dwie kamery (FaceTime i iSight), zaawansowany interfejs Wi-Fi oraz cały zestaw ciekawych i użytecznych aplikacji opartych o najnowszą wersję mobilnego systemu operacyjnego iOS. Dostęp do tysięcy innych, często darmowych, mamy za pośrednictwem słynnej platformy AppStore. Znajdziemy tam m.in. aplikacje multimedialne i narzędziowe, gadżety, gry, ebooki i e-gazety oraz muzykę i filmy.

Sercem tabletu jest nowoczesny dwurdzeniowy procesor A5, a pamięć wewnętrzna (flash) to 16 lub 32 GB, w zależności od modelu. Wbudowana bateria litowo-polimerowa pozwala nawet na 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie jest dostępne w dwóch klasycznych kolorach: czarnym i białym.

Cała linia produktów iPad (już trzy generacje) to maksymalna mobilność oraz uniwersalność zastosowań. W końcu to Apple zdefiniowało, jak tablet ma wyglądać i do czego może służyć. Wykorzystamy go w multimedialnej rozrywce, z dala od domu, a także w pracy i nauce.

Ceny: 1499 zł (wersja 16 GB) oraz 1849 zł (wersja 32 GB).

Więcej informacji znajdziemy na stronach sklepu internetowego Vobis.pl.

Dni Otwarte Apple (16-18 listopada) będą poświęcone najciekawszym obecnie urządzeniom tej firmy czyli serii iPad oraz rodzinie komputerów Mac Book i iMac. W salonach Vobis na terenie całego kraju o zaletach sprzętu Apple opowiedzą eksperci, będzie można go przetestować i dokonać zakupu w atrakcyjnych cenach.