ABC Data S.A. podpisała umowę dystrybucyjną z firmą Point of View

Point of View, firma znana na całym świecie z produkcji kart graficznych, notebooków i tabletów w październiku tego roku podpisała umowę dystrybucyjną z ABC Data S.A., czołowym dystrybutorem IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Umowa dystrybucyjna z firmą Point Of View poszerza portfolio ABC Data S.A. o popularną obecnie i pożądaną grupę produktów jaką są tablety. Umowa została podpisana na dystrybucję w Polsce.

„Wciąż rozwijamy kategorie produktowe w spółce ABC Data, czego dowodem jest właśnie podpisana umowa dystrybucyjna z firmą Point Of View. Wzbogacając nasz asortyment, mamy na uwadze, przede wszystkim naszych klientów. Chcemy, aby mogli oni wybierać spośród najlepszych, oferowanych produktów” – mówi Bartosz Chentko, Business Unit Manager w spółce ABC Data.

Urządzenia Point Of View pracują na systemie operacyjnym Android 4.0 i posiadają duże, pojemnościowe ekrany dotykowe LCD. Dodatkowo, tablety cieszą się wysokiej jakości grafiką, co z pewnością ucieszy miłośników gier na urządzeniach mobilnych.

O Point Of View

Powstała w 2000 roku firma Point Of View swój sukces zawdzięcza imponującej sprzedaży kart graficznych, która z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki. Firma Point Of View oprócz kart graficznych oferuje notebooki, komputery stacjonarne oraz inne urządzenia i akcesoria komputerowe. Firma obecna jest w ponad 50 krajach na całym świecie, między innymi: w USA, Holandii, Francji czy Chinach. Point Of View stawia przede wszystkim na wysoką jakość obsługi oferując klientom bardzo korzystne warunki gwarancji oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

O ABC Data S.A.

ABC Data S.A. jest jednym z liderów rynku dystrybucji sprzętu IT w Polsce i jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowej i Wschodniej (należących do UE). Firma od ponad 20 lat oferuje sprzęt komputerowy, oprogramowanie i elektronikę użytkową. ABC Data S.A. dysponuje największą na rynku ofertą ponad 56 tysięcy produktów, ponad 300 renomowanych dostawców.

W czerwcu 2011 roku ABC Data S.A. rozpoczęła sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych pod własną marką Colorovo. Plany przewidują wprowadzanie kolejnych produktów akcesoryjnych (akcesoria komputerowe oraz do urządzeń mobilnych), a także produktów z kategorii „Dom i Biuro” oraz „Elektronika użytkowa”. Pod tą marką Spółka oferuje obecnie ponad 330 produktów we wszystkich krajach, na terenie których działa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu