Przejdź do treści

Technologiczna spółka SmartMedia uruchamia sklep internetowy

Firma informatyczna SmartMedia, tworząca m.in. oprogramowanie do zarządzania majątkiem, należnościami i aktami, uruchamia sklep internetowy.

Oferta sklepu kierowana jest zarówno do obecnych klientów SmartMedia, używających jej oprogramowania, jak i do wszelkich innych firm nie korzystających z rozwiązań SmartMedia, ale potrzebujących sprzętu, który ułatwi współpracę z posiadanym przez nich oprogramowaniem. Istotną wartością dodaną sklepu będzie możliwość uzyskania konsultacji i porady dotyczącej wyboru odpowiedniego sprzętu w zależności od celu jego przeznaczenia i potrzeb kupującego. Porady udzielą specjaliści firmy SmartMedia, która posiada wieloletnie doświadczenie w technologii automatycznej identyfikacji.

Produkty dostępne w tym momencie w sklepie http://sklep.smartmedia.com.pl/ pogrupowano w trzy kategorie: czytniki kodów kreskowych, kolektory danych i drukarki etykiet. Obecnie w ofercie sklepu znajduje się prawie 160 produktów, których liczba będzie z czasem rosła, pojawią się również nowe kategorie (w najbliższym czasie m.in. oprogramowanie).

Produkty sklepu przeznaczone są m.in. dla biur, sklepów, urzędów, bibliotek, ośrodków sportowych, magazynów, zakładów produkcyjnych, punktów handlowych czy hurtowni oraz wszelkiego rodzaju klientów korporacyjnych.

W ramach kategorii kolektorów danych sklep SmartMedia oferuje również specjalistyczne terminale przeznaczone dla placówek medycznych (szpitali, przychodni, laboratoriów), posiadające specjalną obudowę antybakteryjną.

– Planujemy rozbudowywanie sklepu w szybkim tempie, zarówno pod względem liczby oferowanych produktów, jak i kategorii. Docelowo poza sprzętem i materiałami eksploatacyjnymi (takimi jak np. etykiety, taśmy barwiące itp.), będzie on oferował m.in. oprogramowanie SmartMedia i jej partnerów w wersjach „pudełkowych”. Chcemy, żeby w sklepie zaopatrywali się nie tylko nasi klienci, ale by zajął on własne miejsce na rynku – zapowiada Bartosz Sobolewski, Prezes Zarządu SmartMedia.

Zamówienia składane przez sklep realizowane są za pośrednictwem usług firmy kurierskiej i Poczty Polskiej. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towarów. Za zamówione produkty standardowo można zapłacić gotówką (przy odbiorze osobistym), a w wypadku zamówienia z dostawą do domu sklep daje do wyboru przelew bankowy, wysyłkę za pobraniem, lub szybki przelew i płatność kartą kredytową obsługiwane przez firmę przelewy24.pl.

 

SmartMedia działa od 1999 r. Jest jedną z wiodących firm na polskim rynku specjalistycznego oprogramowania do zarządzania majątkiem (STOCK), należnościami (SmartReactor) i aktami (SmartCase). W swojej ofercie firma posiada również elektroniczny dziennik lekcyjny Dziennikus.pl.

SmartMedia w partnerstwie z firmą Comarch SA oferuje także produkty i usługi w zakresie rozwiązań ERP dla małych i średnich firm, m.in. sprzedając i wdrażając system Comarch OPT!MA, a także: iSklep24, iMall24, iBard24, iKsiegowosc24 czy Comarch Mobile.