NoVa Park najlepszym centrum handlowym 2012 roku

Centrum handlowe NoVa Park zwyciężyło w prestiżowym konkursie 2012 CEE Construction & Investment Journal Awards Poland w kategorii „Shopping Center Development of the Year”. Uroczysta gala, podczas której wyróżniono najlepsze firmy i projekty deweloperskie zrealizowane na rynku polskim odbyła się 8 listopada 2012 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim, ale w całym województwie lubuskim. Otwarte 18 kwietnia 2012 roku, już po siedmiu miesiącach funkcjonowania zostało uznane za najlepsze centrum handlowe 2012 roku. Jury, w skład którego wchodziły znane autorytety w branży nieruchomości, doceniło przed wszystkim nowoczesny charakter gorzowskiego centrum.

„Jesteśmy dumni, że niedawno otwarte centrum handlowe NoVa Park zostało uznane za najlepszą inwestycję na rynku nieruchomości handlowych w 2012 roku. To prestiżowe wyróżnienie zawdzięczamy wszystkim, którzy zaangażowali się budowanie sukcesu gorzowskiego centrum. NoVa Park to nie tylko centrum handlowe, ale przede wszystkim miejsce spotkań mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego oraz ważny ośrodek kulturalno-rozrywkowy” – mówi Tibor Tatar z Futureal. „Wyróżnienie dla NoVa Park to kolejny dowód potwierdzający wyjątkowość i wysoką jakość projektu. Współpraca pomiędzy partnerami sprawiła, że wynik końcowy jest bardziej niż satysfakcjonujący. Cieszymy się, że centrum zostało dostrzeżone i wysoko ocenione przez szacowne grono ekspertów branży” – dodaje David Sharkley z Caelum Development.

Nagrody przyznawane przez angielskojęzyczny miesięcznik poświęcony branży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej „Central & Eastern European Construction & Investment Journal” zaliczane się do najważniejszych wyróżnień branżowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku statuetki w polskiej edycji konkursu zostały wręczone już po raz jedenasty.

Informacje o NoVa Park:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu