Strony www – nowość w ofercie Eniro Polska

19 mln – to liczba internautów w Polsce. Internet stał się podstawowym narzędziem pracy i komunikacji oraz nośnikiem informacji. Nadal jednak prawie połowa firm w Polsce nie posiada własnej strony www, będącej przecież podstawą prowadzenia biznesu. Z myślą o tych przedsiębiorstwach firma Eniro rozszerza swoją ofertę o projektowanie stron www.

Dlaczego warto mieć stronę firmową?

Przede wszystkim jest to podstawowa forma obecności w Internecie. Pozwala budować wizerunek i wiarygodność firmy oraz daje możliwość dodatkowego wyróżnienia się. Jest również skutecznym narzędziem informowania o aktualnych działaniach firmy i wspomaga budowanie lojalności klientów. Eniro kieruję swoją ofertę zarówno do firm, ale również – osób prywatnych. Każdy, nawet nie będąc klientem firmy, może zlecić Eniro stworzenie własnego serwisu.

Strony www

Strony przygotowywane są w zależności od potrzeb klienta. Eniro oferuje trzy opcje: starter, standard i Professional, czyli od najbardziej podstawowego rozwiązania do profesjonalnego serwisu, zawierającego, np. podstrony, nieograniczoną liczbę zakładek, mapy czy video.

Dodatkowe narzędzia dla klientów – optymalizacja stron

W wielu przypadkach serwis ma służyć promocji produktów oraz usług firmy, a w konsekwencji ich sprzedaży. Taki cel ma również Eniro. Firma kładzie bardzo duży nacisk na optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek internetowych i jej właściwą strukturę, która prowadzi do oczekiwanej przez reklamodawcę akcji.

Dzięki prostej, ale funkcjonalnej wersji serwisu, posiadacz strony internetowej może samodzielnie wprowadzać do niej dane i dokonywać ich aktualizacji. Klienci logują się poprzez stronę internetową http://enirodlafirm.pl. Firma dostarcza także statystyki strony, które obejmują m.in. liczbę użytkowników, średnią długość wizyty czy akcje wykonane podczas wizyty.

– Z naszych badań wynika, że ponad 40% małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce nie posiada strony internetowej. Jest to olbrzymi potencjał. Naszym klientom oferujemy profesjonalnie przygotowane strony, możliwość jej edycji poprzez intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze serwis wykorzystujący metodę „przeciągnij i upuść” oraz pełne wsparcie techniczne. Bazując na naszym doświadczeniu w branży internetowej, stworzyliśmy produkt będący odpowiedzią na potrzeby klientów. Po przygotowaniu strony zapewniamy jej optymalizację, która sprawia, że będzie ona lepiej widoczna dla wyszukiwarek – mówi Agata Wartak, Kierownik ds. Produktu w Eniro Polska.

Informacje dodatkowe o firmie Eniro Polska:

Eniro jest największą firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania informacji o firmach, produktach i usługach w krajach skandynawskich. Zarówno firmy, jak i konsumenci mogą, za pośrednictwem produktów Eniro, w łatwy sposób zlokalizować poszukiwane produkty i usługi oraz dokonać ich zakupu, niezależnie od preferowanego sposobu wyszukiwania: przez Internet, katalog czy telefon komórkowy. Reklamodawcy mogą zaprezentować swoją ofertę potencjalnym konsumentom, pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż. Spółka jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie od 2000 r. i zatrudnia łącznie w krajach skandynawskich oraz Polsce 3 500 pracowników. W 2011 r. przychody firmy wyniosły 4,323 mln koron szwedzkich, a EBITDA (zysk operacyjny przed odsetkami, amortyzacją i podatkami) osiągnęła 991 mln koron szwedzkich. Siedziba Eniro mieści się w Sztokholmie. Więcej informacji o firmie na www.eniro.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu