Przejdź do treści

Prezenty gwiazdkowe w tym roku nie muszą być nudne

Choć przedświąteczna gorączka dopiero przed nami, choć w supermarketach nie oglądamy jeszcze przystrojonych choinek i nie słuchamy bożonarodzeniowych hitów, to warto już powoli zacząć rozglądać się za prezentami dla najbliższych.

Kupowane na ostatnią chwilę w ścisku, pośpiechu i stresie sweterki, skarpetki czy krawaty oczywiście, jak co roku, znajdą swoich amatorów. Może jednak zamiast tego, warto samodzielnie przygotować coś niepowtarzalnego – a jak się zaraz okaże, nie potrzeba do tego ani dużego budżetu, ani ponadprzeciętnych zdolności artystycznych.

Jedną z takich niebanalnych propozycji mogą być oferowane przez serwis nfoto.com.pl fotokalendarze. Do wyboru mamy kilka modeli i formatów, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Wykonanie takiego kalendarza jest dziecinnie proste – wystarczy wybrać któryś z przygotowanych przez zawodowych grafików szablon, pobrać specjalny program i wstawić swoje zdjęcia. Koszt takiego prezentu również nie uszczupli znacząco naszego portfela.

Jeśli oczekujemy czegoś więcej, w ofercie serwisu znajdziemy również fotoksiążki – wydawnictwa maksymalnie spersonalizowane, dopasowane do gustu i potrzeb odbiorców. Wymagają odrobiny więcej wysiłku, niż kalendarze, ale efekt na pewno nam to wynagrodzi. – Taką formę prezentacji zdjęć cechują przede wszystkim trwałość i atrakcyjna ekspozycja. Wszystkie wydawnictwa są ręcznie oprawiane. Każdy element okładki wykonywany jest pod ścisłą kontrolą introligatora – mówi Wiesław Lewandowski z D3Studio prowadzącej serwis nfoto.com.pl.

Fotokalendarz czy fotoksiążka to bez wątpienia trafiony prezent gwarantujący zadowolenie obdarowywanego. Szczególne wrażenie robią na członkach rodziny ze starszego pokolenia – doświadczenia klientów serwisu pokazują, iż niejednej babci zakręciła się w oku łza na widok tak pięknie wydanych wspomnień i niejeden dziadek z rozrzewnieniem chętnie powracał do ważnych momentów z życia.

Propozycja serwisu sprawia, że znajdziemy tam produkty odpowiednie na każdą okazję. Może warto więc już w tym roku zaskoczyć bliskich niebanalnym, świetnie wykonanym prezentem świątecznym, który nie zostanie zbyty krótką, udawaną chwilą radości „O! Jaki ładny krawat!”, a do którego obdarowany będzie chętnie powracał nie tylko przy okazji spotkań z rodziną.