Przejdź do treści

Wirtualny salon ekskluzywnej marki paneli podłogowych Wiparquet

Wiparquet, jedną z najbardziej ekskluzywnych marek paneli podłogowych, można już podziwiać w nowym, wirtualnym salonie. RuckZuck, należąca do największych w Europie sieć sprzedaży podłóg i drzwi, uruchomiła specjalny portal dedykowany tej marce. Opisy, aranżacje i informacje o ośmiu ekskluzywnych kolekcjach paneli podłogowych firmy Classen znajdują się pod adresem: www.wiparquet.pl.

Marka Wiparquet oferuje osiem stylowych kolekcji paneli podłogowych, blisko 40 dekorów i cztery charakterystyczne struktury. Wyróżniające się doskonałymi parametrami panele tworzą dziś jedną z najbardziej ekskluzywnych marek na rynku. Nowy serwis www.wiparquet.pl zawiera opisy każdej z kolekcji, informacje o strukturach, propozycje aranżacyjne oraz wskazówki, gdzie niebanalne podłogi można nabyć.

W ramach marki dostępne są kolekcje Authentic Grain +, Authentic Timber, Authentic Chrome, Authentic Briliiant, Structure, Authentic Fibre, Authentic Grain oraz Authentic Silk. Linie Authentic Chrome, Authentic Silk oraz Authentic Brilliant pokryte zostały strukturą heliochrome, Authentic Timber synchroniczną plus, a pozostałe cztery strukturą synchroniczną. Powłoki różnią się od siebie detalami, jednak każda z nich idealnie odwzorowuje strukturę drewna.

– Uruchomiony przez nas właśnie serwis Wiparquet to swoisty wirtualny katalog dedykowany tej ekskluzywnej marce. Czytelna i intuicyjna strona pozwoli na dokładne zapoznanie się z ofertą, przykładowe aranżacje podpowiedzą naszej wyobraźni, a szczegółowe opisy kolekcji pomogą w procesie decyzyjnym. Panele marki Wiparquet skierowane są do osób o wysokich wymaganiach estetycznych, wymagających i poszukujących niestandardowych rozwiązań – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck.

Panele marki Wiparquet charakteryzuje wyjątkowo wysoka jakość. To efekt połączenia najwyższej klasy materiałów z innowacyjną technologią produkcyjną. Każda z kolekcji posiada nowoczesny i trwały system montażu Megaloc, który znacznie skraca czas układania paneli. Ponadto panele posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą, dzięki czemu różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem jest niemal niezauważalna. Powierzchnia paneli Wiparquet pokryta została również specjalną antystatyczną powłoką, która niweluje odkładanie się kurzu na panelach i pozwala uniknąć nieprzyjemnego efektu elektryzowania się powierzchni.

Sześć kolekcji paneli podłogowych marki Wiparquet objętych jest 15-letnim okresem gwarancji. Gwarancja na dwie pozostałe linie Authentic Grain + oraz Authentic Timber wynosi aż 30 lat.

Panele podłogowe marki Wiparquet, prezentowanej pod adresem www.wiparquet.pl, dostępne są w salonach RuckZuck oraz w sklepie internetowym sieci: http://sklep.ruckzuck.pl.

Sugerowane ceny detaliczne brutto: 44,90 – 64,90 zł

Informacje o RuckZuck

1 Classen, Katarzyna Śliwińska, RuckZuck, Wiparquet, wiparquet.plRuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl i do e-sklepu www.sklep.ruckzuck.pl