Kup bilet na „Sagę Zmierzch: Przed świtem. Część 2” już dziś

Zbliża się wyczekiwana przez fanów mrocznych wrażeń, premiera „Sagi Zmierzch: Przed Świtem. Część 2”! Już 16 listopada najsłynniejsza historia o wampirach pojawi się na ekranach kin Cinema City w całej Polsce! Kup bilet w przedsprzedaży i przekonaj się czy Belli i Edwardowi uda się ochronić ich nowo narodzoną córkę Renesmee przed okrutnym rodem Volturi.

„Przed świtem – część 2″ to ostatnia część sagi na podstawie bestsellerowych książek Stephenie Meyer. W rolach głównych kolejny raz zobaczymy uwodzicielską Kristen Stewart i niezwykle mrocznego Roberta Pattinsona.

Fani kultowej historii miłosnej opisanej w Sadze Zmierzch mogą już kupić bilety w przedsprzedaży! Przyjdź do Cinema City i sprawdź, jak potoczą się losy wampirzego rodu Cullenów.

Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy w pełni do świata swego ukochanego, on ma przy sobie żonę i córeczkę. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. Jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Muszą zmierzyć się z gniewem rodu Volturi. Jak zakończy się ta walka?

Film oficjalnie trafi na ekrany polskich kin 16 listopada 2012 roku. Nie czekaj! Kup bilety na „Sagę Zmierzch: Przed Świtem. Część 2” w przedsprzedaży!

Informacje o Cinema Cty

1 Cinema City, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Saga Zmierzch: Przed ŚwitemCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu