Świętuj 12 urodziny Cinema City

Największe polskie i zagraniczne hity w urodzinowej cenie tylko w Cinema City! W najbliższą sobotę, 10 listopada 2012, bilety na wszystkie filmy 2D kosztować będą zaledwie 12 zł, a seanse 3D obejrzeć będzie można za jedyne 14 zł (plus opłata 3D). Kinomaniaku, przybądź i świętuj 12 urodziny Cinema City w Polsce!

Miejsce wspaniałej rozrywki dla całej rodziny i największe światowe hity w jednym miejscu? Tak! Niezmiennie od 12 lat multipleksy Cinema City zabierają widzów w wyjątkową podróż do magicznego świata kina.

Kinomaniacy, którzy już w tę sobotę – 10.11.12 – zamierzają świętować urodziny Cinema City, mogą zakupić bilet na wybrany przez siebie seans z wyprzedzeniem! Już od dzisiaj urodzinowe bilety można kupić przez internet, a także bezpośrednio w kasach kin Cinema City.

Urodzinowy repertuar już wkrótce na www.cinema-city.pl*. Partnerami promocji w Cinema City są: Samsung, Mola, Loyd oraz PZU.

Informacje o Cinema City

1 Cinema CityCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

*Cinema City zastrzega sobie prawo wyłączenia wybranych tytułów z promocji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu