muff prosto i tanio

Na polski rynek telekomunikacyjny wchodzi muff – nowy operator telefoniczny, który wykorzystuje potencjał Internetu w codziennej komunikacji. Muff to prostota użytkowania i niska cena rozmów. Operator zapewnia połączenia telefoniczne zarówno za pośrednictwem smartfonu i tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego, jak i aparatu telefonicznego. W ten sposób użytkownicy mają pełną swobodę rozmów bez abonamentu i zobowiązań terminowych, zarówno w kraju jak i za granicą. Muff eliminuje koszty roamingu, co oznacza, że stawka za połączenia do Polski jest zawsze taka sama, niezależnie od tego, z jakiego kraju dzwonimy. Wystarczy dostęp do Internetu. Dzięki temu, minuta rozmowy z Londynu na telefon stacjonarny w Orange (exTP) kosztuje tylko 4 gr.

muff za głosem użytkowników

Z badań przeprowadzonych w grudniu 2011 roku na zlecenie Urzędu Komunikacji Elektronicznej wynika, że prawie 80% respondentów negatywnie ocenia poziom obecnie oferowanych przez operatorów telekomunikacyjnych cen. Dodatkowo dla aż 95% ankietowanych oferta cenowa na rynku oraz promocje i rabaty są głównymi kryteriami branymi pod uwagę przy wyborze nowej usługi. W odpowiedzi na te oczekiwania powstała marka muff, która pozwala swoim użytkownikom na darmowe rozmowy wewnątrz sieci bez konieczności opłat abonamentowych. Oferuje również wyjątkowo niskie ceny rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe.

– 25-minutowa rozmowa z telefonem stacjonarnym w sieci Orange (ex TP) wiąże się z wydatkiem raptem 1 zł, natomiast 1 minuta połączenia na telefon komórkowy w Kanadzie to jedynie 6 gr – przekonuje Robert Sababady, szef projektu muff. – Muff został stworzony w oparciu o analizę potrzeb użytkowników telefonii stacjonarnej i komórkowej, którzy nie są zadowoleni z wysokich kosztów abonamentu, opłat roamingowych, obowiązkowych minut w pakiecie i narzekają na nieprzewidziane opłaty na koniec miesiąca.

Dzięki możliwościom jakie daje Internet, muff eliminuje wszystkie te ograniczenia, zapewniając dodatkowo:

  • pełną kontrolę wydatków,
  • niskie koszty rozmów z dowolnego miejsca bez ukrytych opłat,
  • możliwość zakupu indywidualnego numeru stacjonarnego (opłata miesięczna 1 zł), którym można się posługiwać, korzystając z odpowiedniej aplikacji w laptopie czy na smartfonie i tablecie – wszędzie tam, gdzie jest on potrzebny.

Oferta muff obejmuje także sprzedaż aparatów cyfrowych, które z powodzeniem zastępują tradycyjny telefon stacjonarny.

Mobilny numer stacjonarny? To wreszcie możliwe

Użytkownik muff może wybierać, czy łączy się przez telefon komórkowy i tablet (specjalna aplikacja mobilna dla systemu Android), laptopa, czy telefon stacjonarny (oferta telefonów wykorzystujących protokół IP). Aplikacja muff powstała z myślą o wszystkich użytkownikach urządzeń mobilnych, którzy za pomocą Wi-Fi mają stały dostęp do Internetu i chcą m.in. bez opłat roamingowych rozmawiać z bliskimi rozsianymi po całym świecie.

– Nie ma znaczenia czy dzwonisz na komórkę do cioci z Kanady, czy rozmawiasz z przyjacielem z Hiszpanii. Opłaty są tak samo niskie, jak przy połączeniach w Polsce – przekonuje Robert Sababady. – Oferta nie zawiera żadnych ukrytych kosztów oraz opłat – korzystając z bezpłatnego Internetu płacisz tylko za zrealizowane minuty połączenia. Wystarczą 3 ruchy palcem na smartfonie, by rozmawiać za grosze.

Co więcej, dzięki możliwości rezerwacji własnego numeru w muff, użytkownicy mogą korzystać z numeru stacjonarnego na telefonie komórkowym. Powoduje to, że nie ma potrzeby utrzymywania kilku numerów i można posługiwać się jednym na „komórce”, tablecie, laptopie, oraz telefonie domowym.

Oferta dla ludzi on-line

W Polsce z Internetu korzysta już 57% Polaków, co daje liczbę 17,7 mln użytkowników. Prawie 70% z nich korzysta z Internetu codziennie. Jednak wciąż niewielka liczba osób zdaje sobie sprawę, że za pomocą wszechobecnego Internetu może rozmawiać z całym światem za grosze, a także komunikować się z użytkownikami telefonów stacjonarnych i komórkowych. Muff kieruje swoją ofertę w szczególności do osób młodych, dla których Internet i mobilność to podstawowe formy wyrazu (67% Internautów to osoby w wieku 15 – 39).

– Coraz więcej osób nie wyobraża sobie życia bez Internetu i czuje silną potrzebę dostępu do sieci 24h na dobę. Ogromna atrakcyjność medium wynika m.in. z prostoty, szybkości i wygody komunikacji. muff wykorzystuje rosnący potencjał Internetu, tworząc tanią i prostą telefonię, dostępną w każdym miejscu, o dowolnej porze. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy z każdego miejsca na świecie chcą cieszyć się nieograniczonym kontaktem z bliskimi. O atrakcyjności naszej oferty decyduje niski koszt, wygoda, szybkość i prostota komunikacji – wyjaśnia Robert Sababady.

muff z LoVo

Muff to usługa telefonii internetowej dla klientów indywidualnych stworzona przez grupę telekomunikacyjną LoVo. Dotychczas Grupa LoVo koncentrowała się przede wszystkim na usługach dla biznesu oraz operatorów i resellerów telekomunikacyjnych. Jest to jedna z niewielu sieci telekomunikacyjnych specjalizujących się w profesjonalnych usługach dla rynku hurtowego.

Dzięki wykorzystaniu potencjału Grupy LoVo oraz jej wieloletnich doświadczeń na rynku telekomunikacyjnym, muff jest w stanie zapewnić najwyższą jakość połączeń, przy zachowaniu niskich cen dla klientów indywidualnych.

Informacja o muff

1 LoVo, Muff, Robert SababadyMuff jest marką stworzoną przez grupę telekomunikacyjną LoVo, w skład której wchodzi m.in. LoVo Sp. z o.o. (dawniej: Media Nowej Generacji), która wg raportu UKE z 2011 r. zajmuje trzecie miejsce pod względem ogólnych przychodów operatorów z hurtowego rynku telefonii stacjonarnej.

Muff koncentruje się na świadczeniu usług dla klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą. Celem operatora jest dostarczenie użytkownikom prostej w obsłudze i taniej oferty, która umożliwia rozmowy telefoniczne zarówno w Polsce jak i za granicą. Muff eliminuje koszty roamingu podczas pobytu za granicą, ponadto nie wymaga opłat abonamentowych oraz nie posiada dodatkowych ukrytych kosztów. Oferta zapewnia pełną wygodę rozmów telefonicznych realizowanych za pośrednictwem laptopa, tradycyjnego komputera PC, tabletu, smartfonu oraz telefonu stacjonarnego.

Użytkownicy muff rozmawiają między sobą za darmo. Mogą również prowadzić rozmowy na całym świecie dzwoniąc w dowolne miejsce na telefon stacjonarny i komórkowy. Dla przykładu: „1 złotówka” daje możliwość 25 minutowej rozmowy na telefon stacjonarny w sieci Orange (ex TP), 16 minutowej rozmowy z telefonem stacjonarnym w Anglii lub 16 minutowej rozmowy z Kanadą na telefon komórkowy lub stacjonarny. Ponadto oferta muff zawiera opcję dzwonienia na numery infolinii (rozpoczynające się od 0 800).

Informacja na temat cen połączeń krajowych i międzynarodowych oraz proponowana oferta muff znajduje się na stronie muff.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu