Miłosna historia Anny Kareniny przedpremierowo w Cinema City

Romans, który wstrząsnął carską Rosją powraca na ekrany kin w odważnej adaptacji Joe Wrighta! „Annę Kareninę”, czyli ekranizację słynnej powieści Lwa Tołstoja będzie można zobaczyć przez dwa najbliższe weekendy – od 9 do 11 oraz od 16 do 18 listopada – podczas specjalnych przedpremierowych pokazów w kinach Cinema City! Jest tyle miłości, ile jest serc… sprawdź w kinach Cinema City, jak potoczy się romans wszech czasów Anny Kareniny i Aleksieja Wrońskiego.

„Anna Karenina” w niezwykle odważnej adaptacji utytułowanego reżysera Joe Wrighta poruszy serca widzów Cinema City! Scenariusz do filmu – w oparciu o powieść Lwa Tołstoja – napisał laureat Nagrody Akademii, Tom Stoppard. Tę niezwykłą ekranizację jednej z najtragiczniejszych miłosnych historii będzie można przedpremierowo zobaczyć we wszystkich kinach Cinema City w całej Polsce!

„Brawurowa obsada, najsłynniejszy romans XIX-wiecznej Rosji i Joe Wright wraz z Tomem Stoppardem w najnowszej adaptacji Anny Kareniny to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Specjalnie dla najbardziej niecierpliwych widzów przygotowaliśmy przedpremierowe pokazy filmu. Ta ekscytująca historia miłosna z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich kinomaniaków” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Jest rok 1874. Anna Karenina (Keira Knightley) ma wszystko, do czego może aspirować kobieta tych czasów – jest żoną Karenina (Jude Law), wysoko postawionego urzędnika państwowego, któremu dała upragnionego syna. Jednak, wszystko się zmienia, gdy poznaje Aleksieja Wrońskiego (Aaron Taylor-Johnson). Przyjdź na przedpremierowe pokazy „Anny Kareniny” do Cinema City i zobacz jako pierwszy, jak Keira Knightley odnalazła się w świecie petersburskich elit!

Film oficjalnie trafi na ekrany polskich kin 23 listopada 2012 roku. Cinema City zaprasza na specjalne pokazy przedpremierowe już w dniach: 9 – 11 listopada oraz 16 – 18 listopada.

Informacje o Cinema City

1 Anna Karenina, Cinema City, Iwona Kuźnik, Joe Wright, Tom StoppardCinema City International jest największym operatorem kin wielosalowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Izraelu. Spółka prowadzi 93 multipleksy z 882 ekranami, w 7 krajach: Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja i Izrael. Na początku br. Cinema City znacznie zwiększyła liczbę ekranów o 141 dzięki przejęciu sieci kin PalaceCinemas w Czechach, na Węgrzech oraz Słowacji. W sierpniu 2012 Cinema City International, uruchomiła w Izraelu pierwszą z 30 planowanych sal w formacie 4-DX. Zainstalowane w salach fotele i urządzenia symulują ruch, powiew wiatru czy kołysanie wody. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki całkowicie od niej zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 35 multipleksów z ok. 360 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu