Przejdź do treści

Liga Mistrzów – nadchodzi czas rewanżu

Dotychczasowe trzy kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów dostarczyły kibicom piłki nożnej równie wielu emocji, co i niespodzianek. Na czele pięciu grup turnieju znalazły się kluby, którym wcześniej nie dawano wielu szans w konfrontacji z rywalami. Czy legendy futbolu: Juventus Turyn, AC Milan czy Manchester City podniosą się z kolan i w rewanżach zaprezentują swoją dawną klasę?

Podczas losowania grup Ligi Mistrzów sezonu 2012/2013 nikomu nie śniło się, że Schalke 04, BATE Borysów czy Szachtar Donieck, będą teraz prowadzić w swoich grupach. Apetyty graczy Fortuny na niespodzianki, rosły z meczu na mecz. Już 6 listopada dowiemy się, czy liderzy grup utrzymają swoją dotychczasową pozycję w tabelach. Niesłabnącą popularnością – rozbudzoną zwycięstwem z Realem Madryt – cieszą się kolejne mecze Borussii Dortmund, również niespodziewanego faworyta. Czy w rewanżu na Santiago Bernabéu wynik będzie podobny?

Gracze Fortuny obstawiający w kolekturach oraz za pośrednictwem serwisu internetowego, na zwycięzcę meczu typują Real Madryt (97,98%). Królewskim ma pomóc doping tysięcy sympatyków oraz urażona w Dortmundzie ambicja. Na Borussię stawia jedynie 0,77% typerów. Poniżej prezentujemy również szanse innych drużyn w pierwszych meczach rewanżowych. Czekamy na niespodzianki!

Adam Warlewski, główny bukmacher Fortuny

Zwycięzca meczu: Wygrana
1. drużyny
Remis Wygrana
2. drużyny
Manchester City – Ajax Amsterdam

98,99%

0,46%

0,54%

Real Madryt – Borussia Dortmund

97,98%

1,25%

0,77%

AC Milan – Malaga

89,42%

4,91%

5,68%

Valencia CF – BATE Borysów

99,11%

0,47%

0,43%

Chelsea Londyn – Szachtar Donieck

96,68%

2,62%

0,70%

Schalke 04 – Arsenal Londyn

78,72%

9,58%

11,70%

Bayern Monachium – Lille

99,55%

0,25%

0,20%

O FORTUNA zakłady bukmacherskie

Fortuna zakłady bukmacherskie jest liderem polskiego rynku branży bukmacherskiej.

Fortuna posiada obecnie sieć 474 punkty przyjmowania zakładów, zlokalizowane na terenie całej Polski i zatrudnia ok. 900 pracowników. Przez 15 lat firma działała w Polsce wyłącznie za pośrednictwem tradycyjnych kolektur. Od stycznia 2012 roku Fortuna oferuje także zakłady przez Internet. Spółka jako pierwsza w Polsce otrzymała zgodę na oferowanie zakładów on-line od Ministra Finansów.

Firma jest zaangażowana w działania charytatywne oraz propagowanie odpowiedzialnej gry, a część zysku z zakładów przeznacza na wspieranie rozwoju sportowego młodzieży.

Fortuna zakłady bukmacherskie należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku i działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.