Przejdź do treści

Avnet organizuje szkolenie: „Integracja rozwiązań Hitachi Data Systems i VMware”

Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor VMware i Hitachi Data Systems, 12 listopada 2012 r. (poniedziałek) organizuje w swojej siedzibie w Warszawie przy ul. 1 Sierpnia 6a bezpłatne szkolenie techniczne (prezentacje + pokazy na żywo): „Integracja rozwiązań Hitachi Data Systems i VMware” dedykowane Partnerom Handlowym (aktualnym i potencjalnym).

Szkolenie odbędzie się w godzinach 10.00 – 15.00, uwzględniając lunch i przerwy kawowe.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, które należy przesyłać na adres: aleksandra.tomasik@avnet.com, wpisując w temacie maila Integracja HDS + VMware, zaś w treści podając: imię i nazwisko, nazwę firmy, zajmowana stanowisko, e-mail i telefon kontaktowy.

Agenda

10.00 – 10.15: Rejestracja, poranna kawa

10.15 – 14.00: Prezentacje; w trakcie przerwy kawowe

  • Integracja VMware + HDS – Rafał Owczarek, Avnet
  • Co nowego w VMware vSPhere 5.1 – Rafał Drewelus, Avnet
  • HUS VM – kompromis pomiędzy parametrami klasy enterprise i ceną macierzy modularnych – Krzysztof Lorant, Avnet
  • Wykorzystanie głowic NAS-owych w środowisku VMware – Radek Machnica, HDS
  • Macierze Hitachi w środowisku vSphere – Rafał Owczarek, Avnet

14.00 – 14.45: Lunch

Avnet Sp. z o.o.

Avnet Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielem Avnet Technology Solutions, dystrybutora technicznego IT, należącego do notowanego na giełdzie NYSE amerykańskiego holdingu z 50-letnią tradycją – Avnet Inc. Na rynku polskim firma działa od 1998r. Jest największym dystrybutorem z wartością dodaną (VAD) produktów IBM w naszym kraju.

Avnet Sp. z o.o. posiada status IBM Premier Business Partner. Jest autoryzowanym dystrybutorem m.in.: Avaya, Brocade, Hitachi Data Systems, Jabra, Juniper Networks, Veeam, VMware, Wyse.

Obok Avnet Sp. z o.o. działa Avnet Computer Components, zajmujący się sprzedażą komponentów komputerowych typu: dyski, pamięci, procesory, karty graficzne, inne.

Avnet Sp. z o.o. posiada status Autoryzowanego Ośrodka Egzaminacyjnego Prometric oraz Autoryzowanego Ośrodka Egzaminacyjnego Pearson VUE. W siedzibie firmy w Warszawie można zdawać egzaminy uprawniające do otrzymywania certyfikatów zawodowych autoryzowanych przez największe firmy z branży IT. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.avnet.pl oraz www.portal-avnet.pl.

Avnet Technology Solutions

Avnet Technology Solutions jest grupą operacyjną spółki Avnet Inc. (NYSE:AVT), posiadającą biura w ponad 70 krajach świata. W roku obrotowym 2012, zakończonym 30 czerwca, grupa ta wypracowała obrót na poziomie blisko 10,8 miliarda USD. Jako globalna organizacja sprzedaży technologii i marketingu, Avnet Technology Solutions posiada oddziały sprzedaży skoncentrowane na specyficznych segmentach klientów i unikatową strategię umożliwiającą wyjątkowy poziom zainteresowania potrzebami klientów i dostawców. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.ats.avnet.com.