Przejdź do treści

Nowy najemca w Centrum Handlowym NoVa Park

W dniu 27 października do grona najemców gorzowskiego Centrum Handlowego NoVa Park dołączyła marka SCOTFREE z niepowtarzalnymi kolekcjami wpisującymi się w nowoczesne trendy w modzie miejskiej.

SCOTFREE to prężnie rozwijająca się marka posiadająca szeroką ofertę mody miejskiej dla mężczyzn i kobiet. Zespół wykwalifikowanych projektantów intensywnie pracuje nad tym, aby dostarczać klientom SCOTFREE ciekawe, ponadczasowe projekty uwzględniające ich potrzeby i wymagania. Ideą firmy jest oferowanie klientom ubrań z materiałów najwyższej jakości, o niepowtarzalnym wzornictwie i wysokim komforcie noszenia.

„Kolejny salon modowy w Centrum Handlowym NoVa Park to ukłon w stronę naszych Klientów, którzy uwielbiają kupować ubrania i dodatki w naszej galerii. To także dowód na to, że NoVa Park jest interesującym miejscem dla nowych najemców. Dokładamy wszelkich starań, aby coraz to nowe marki gościły w naszym centrum, a oferta była kompleksowa i odpowiadała na potrzeby mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego oraz województwa lubuskiego” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

SCOTFREE zajmuje powierzchnię 119m2 i znajduje się na pierwszym piętrze w pobliżu sklepów Coccodrillo oraz Cubus.

Informacje o firmie:

1 Apsys Polska, CH NoVa Park, Joanna Bagińska, SCOTFREEGaleria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.