Przejdź do treści

WALK Creative wzmacnia zespół

WALK Creative wzmocnił dział kreacji. Do zespołu agencji dołączyło pięć osób. Olaf Kulińczyk i Mariusz Bagan, jako team kreatywny, objęli odpowiednio stanowiska Senior Art Directora i Senior Copywritera, Małgorzata Deriglasoff i Agnieszka Soczewka – Senior Art Directora, a Ewa Linsey – Senior Copywritera.

Olaf Kulińczyk – Senior Art Director i Mariusz Bagan – Senior Copywriter jako team kreatywny pracują razem od 2001 r. Doświadczenie zawodowe zdobywali w agencjach Lowe GGK oraz Paralotna. Za swoje prace otrzymali nagrody i wyróżnienia w takich konkursach, jak Kreatury, Złote Orły czy Polski Konkurs Reklamy KTR. Olaf Kulińczyk jako freelancer współpracował także z wydawnictwami książkowymi i muzycznymi, odpowiadając za projekty okładek, a Mariusz Bagan jako współscenarzysta programów rozrywkowych był związany z Telewizją Polską. Pracował także jako dziennikarz, przygotowując felietony dla prasy branżowej.

Do zespołu WALK Creative dołączyły również na stanowiskach Senior Art Directora Małgorzata Deriglasoff i Agnieszka Soczewka. Małgorzata Deriglasoff z branżą reklamową związana jest od 1997 r. Doświadczenie zdobywała w agencjach Media Factory, Ammiratti Puris Lintas, Leo Burnett oraz jako freelancer pracując dla największych marek z branży finansowej, telekomunikacyjnej oraz FMCG. Agnieszka Soczewka w dotychczasowej karierze współpracowała z takimi agencjami, jak: Leo Burnett, Testardo Red Cell, Young & Rubicam Brands, Saatchi & Saatchi, w których odpowiadała za kreacje ATL i BTL dla czołowych marek finansowych, IT, motoryzacyjnych czy FMCG. W branży reklamowej od 2004 r.

Ewa Linsey objęła w WALK Creative stanowisko Senior Copywritera. Wcześniej współpracował z agencjami Amoeba, Lowe oraz DMB&B. Karierę zawodową zaczynała jako DJ i prezenterka Radia Zet. Z branżą reklamową związana jest od 18 lat.

WALK jest niezależną, polską grupą marketingową. W ramach WALK funkcjonuje obecnie sześć business unitów – WALK Events – specjalizujący się w eventach, WALK Promotion – realizujący działania field i shopper marketingowe – WALK Creative – odpowiadający za kreację ATL/BTL/Interactive, WALK PR – zajmujący się komunikacją PR, WALK Social Media – prowadzący projekty społecznościowe, WALK Design – przygotowujący projekty z zakresu CI, packagingu oraz tworzenia nowych marek. Dodatkowe informacje na temat WALK można znaleźć na stronie www.walk.pl.