TP-LINK Mini Wireless USB – karta sieciowa i punkt dostępowy w jednym

Korzystaj bezpiecznie z sieci Wi-Fi lub udostępnij bezprzewodowo połączenie kablowe dla tabletu, smartfona czy laptopa w trybie SoftAP.

TP-LINK Mini Wireless USB TL-WN823N to bardzo ciekawa karta sieciowa, która oprócz typowych dla tego rodzaju urządzeń funkcji, oferuje także opcję konfiguracji bezprzewodowego punktu dostępowego – SoftAP. W trybie tym możemy udostępnić bezprzewodowo połączenie z internetem innym urządzeniom, takim jak laptopy, smartfony czy tablety. Wystarczy tylko podłączyć TL-WN823N do komputera stacjonarnego lub notebooka ze stałym łączem i dokonać prostych zmian w konfiguracji urządzenia.

Karta jest w pełni zgodna ze standardem N i wykorzystuje technologię MIMO, co pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 300Mb/s. Dzięki temu użytkownicy mają gwarancję szybkich, niezawodnych i pozbawionych opóźnień połączeń, zapewniających swobodne korzystanie z wieloosobowych gier sieciowych, rozmów VoIP czy strumieniowej transmisji materiałów wideo.

Mini Wireless USB oferuje również rozbudowane opcje ochrony danych, w tym funkcję zgodną standardem WPS i umożliwiającą szybkie nawiązanie bezprzewodowego połączenia zabezpieczonego szyfrowaniem WPA2.

Karta sieciowa TP-LINK TL-WN823N objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie 69 zł brutto dla użytkownika końcowego.

1 TP-LINK Mini Wireless USB, TP-LINK TL-WN823NTP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Obecnie współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu