Radio WAWA z nową witryną internetową

Ruszyła nowa strona Radia WAWA. Witryna zmieniła zarówno swoją szatę graficzną, jak i zawartość – to teraz nie tylko wizytówka stacji, ale także multimedialna strona informacyjno-muzyczna, stworzona dla fanów polskiej muzyki.

Na nowej stronie Radia WAWA internauci znajdą teraz  najświeższe informacje muzyczne oraz kalendarium polecanych przez redakcję imprez i koncertów, materiały audiowizualne związane z działalnością stacji, m.in. filmy wideo dokumentujące pracę DJ-ów i wypowiedzi muzycznych gwiazd, jak również bieżące wiadomości z kraju i ze świata. W centralnym miejscu witryny znajduje się player, który umożliwia słuchanie Radia WAWA online; na stronie można również posłuchać fragmentów audycji.

– W trakcie projektowania nowej strony główny nacisk położyliśmy oczywiście na polską muzykę – mówi Anna Paluszek, dyrektor programowa Radia WAWA – dlatego wszyscy internauci mają teraz możliwość oglądania teledysków, sprawdzania tekstów swoich ulubionych utworów oraz czytania newsów o tym, co dzieje się na polskiej scenie muzycznej. W przyszłości nasi słuchacze będą też mogli sami wprowadzać treści na naszą stronę – zarówno teksty piosenek, jak i teledyski, ale także inne treści, związane z muzyką, na przykład chwyty gitarowe.

Nowością jest rozbudowany dział „O nas”, dzięki któremu słuchacze Radia WAWA mogą dowiedzieć się więcej na temat programów stacji i jej prezenterów, a także zajrzeć do redakcji „od kuchni”. Umożliwią to filmiki, podcasty i zdjęcia, publikowane przez prowadzących, którzy będą prowadzić podstrony swoich programów na zasadzie bloga. Specjalnie dla słuchaczy strona Radia WAWA stała się też bardziej interaktywna i daje możliwość komentowania tego, co dzieje się na antenie radia za pomocą powiązania z portalem społecznościowym Facebook oraz specjalnego czatu, który umożliwia rozmowę na żywo z prezenterami Radia WAWA, a także z innymi słuchaczami stacji.

Nową witrynę można znaleźć pod adresem: www.radiowawa.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu