Grajmy.pl – kompleksowa rozgrywka w sieci

Grupa medialna Monster Media Group (Demotywatory.pl) odsłania przed internautami nowy serwis z darmowymi grami online, uruchomiony przez Playlink SA. To miejsce stworzone z myślą o rozrywce, interakcji i  wirtualnych spotkaniach polskich graczy. Witryna dostępna jest pod adresem – Grajmy.pl!

Postanowiliśmy odpowiedzieć na wzrastające zapotrzebowanie polskich internautów na wartościową ofertę rozrywkową, skupiając w jednym miejscu szereg precyzyjnie dobranych, wartościowych gier MMO – mówi Piotr Jędrzejewski – prezes Playlink SA.

Jest to pierwsza odsłona serwisu zawierająca około 30 darmowych gier online z wygodnym podziałem na trzy kategorie tematyczne: Męskie Granie, Dla Dziewczyn, Fantasy. Zbiór ciągle uzupełniany jest o nowe pozycje. Witryna udostępnia interaktywne, ciekawe tematycznie gry z rozbudowaną grafiką oraz zaawansowanymi efektami wizualnymi. Wprowadzone kategorie pozwalają na wybór odpowiedniej dla użytkownika gry w szybki i łatwy sposób. Na stronie wyróżnione zostały najpopularniejsze oraz najświeższe, warte sprawdzenia propozycje. Nie brakuje również zapowiedzi nadchodzących nowości.

Serwis będzie systematycznie rozwijany o nowe produkty i usługi. Zawartość, wraz z rozwojem serwisu, będzie  poszerzana także o  artykuły, recenzje, newsy ze świata gier komputerowych.

W jakie wirtualne światy przeniesie użytkowników Grajmy.pl? To przestrzeń, w której trudno o rzeczy niemożliwe! To miejsce odkrywania nieznanych lądów, tworzenia własnego królestwa i rozwijania gospodarki w The Settlers Online, poznawania realiów II Wojny Światowej i udziału w bitwach wojsk pancernych przy użyciu czołgów w World of Tanks. To również świat walki o przetrwanie w nieprzyjaznym otoczeniu współczesnej metropolii w Wawa Wars czy odkrywania tajemnic w przesiąkniętym klimatem dark fantasy  Pride of Taern. Podróż w czasie, przekraczanie granic, ożywianie wyobraźni; dynamiczna akcja, ryzykowna przygoda i przemyśla strategia działania – skupione zostały na  nowej, kompleksowej platformie dostosowanej do wymogów nawet najbardziej wymagających graczy.

Na Grajmy.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Będziemy dbać o szeroki wybór pozycji zarówno dla graczy śledzących nowości, jak i dla miłośników gier z półki światowych klasyków czy tych osiągających szczyty popularności. – mówi Dominik Lachowicz – doradca zarządu Playlink SA.

Twórcy serwisu zapraszają do śledzenia aktualności, do zadawania pytań, wyrażania opinii i uwag na Facebooku – http://www.facebook.com/Grajmy.

Adres serwisu: www.grajmy.pl

O Playlink

Playlink SA prowadzi działania w obszarze online i mobile. Świadczy usługi w zakresie rozpowszechniania wirtualnego kontentu, tworzenia oprogramowania,  obsługi płatności i marketingu. Skupia się na branży gier MMO. Dystrybuuje, wspomaga producentów, promuje. Słowem –  tworzy polski rynek gier. Rozpoznaje nowe obszary obecności wirtualnej i nie ustaje w rozwoju. Więcej na www.playlink.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu