Przejdź do treści

GIGABYTE Aivia Osmium mechaniczna klawiatura dla graczy

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz urządzeń peryferyjnych, wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną – Aivia Osmium. Model ten został stworzony z myślą o graczach, którzy oczekują wysokiej ergonomii oraz precyzji i cichej pracy. Klawiatura wykonana została z najwyższej jakości materiałów, między innymi z Osmu, metalu z rodziny platynowców. Dodatkowym atutem są przełączniki mechaniczne typu Cherry Red oraz port USB 3.0. Ponadto produkt GIGABYTE wspiera technologię anti-ghosting, dzięki której klawiatura poprawnie odczytuje wiele klawiszy naciśniętych w tym samym momencie.

Cicha praca i wydłużona żywotność klawiszy

Przełączniki Cherry Red wykorzystane w budowie Aivia Osmium gwarantują wysoki komfort pracy, nawet przy wielogodzinnym korzystaniu z klawiatury. Klawisze są odpowiednio wyprofilowane i wyróżniają się zoptymalizowaną siłą nacisku 45g. Ich skok został zredukowany do zaledwie 2mm, co znacznie zmniejsza czas reakcji i powoduje, że praca klawiatury staje się wyjątkowa, cicha i przyjemna. GIGABYTE Aivia Osmium dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów konstrukcyjnych gwarantuje znacznie wyższą żywotność klawiszy, aż do 50 milionów naciśnięć co daje nam dziesięciokrotnie więcej uderzeń niż w zwykłych klawiaturach.

Szybka transmisja dzięki USB 3.0

Aivia Osmium wyposażona jest port USB 3.0, który pozwala na korzystanie z tego interfejsu zaimplementowanego na płycie głównej. Dzięki temu jeśli nie masz złącza USB 3.0 w swojej obudowie a posiadasz płytę główną z obsługą tego standardu możesz w pełni wykorzystać jego możliwości podłączając np. dysk zewnętrzny do portu w klawiaturze.

Technologia Anti-Ghosting

Aby wszystkie komendy użytkownika były odpowiednio odczytywane przez klawiaturę GIGABYTE zaimplementował w modelu Aivia Osmium technologię anti-ghost. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik otrzymuje możliwość stosowania kombinacji składających się z wielu klawiszy wciśniętych jednocześnie. Rozwiązanie to gwarantuje, że żaden gracz nie będzie musiał przejmować się problemami z klawiaturą w czasie dynamicznej rozgrywki.

Silnik GIGABYTE GHOST

Klawiatura mechaniczna Aivia Osmium wykorzystuje silnik GIGABYTE GHOST pozwalający na definiowanie zaawansowanych makr. Intuicyjny interfejs do konfiguracji pozwala na zapisywanie i przełączanie pomiędzy profilami a każdy z nich możemy zdefiniować dla różnych gier. Klawiatura wyposażona jest w pięć pojedynczych klawiszy makr oraz pięć różnych profili gier dostosowywanych do indywidualnych preferencji. A rozbudowane oprogramowanie pozwala na przechowywanie do 70 makr.

Nowym elementem klawiatury są dwa analogowe, podświetlane pokrętła służące do kontrolowania głośności i poziomu podświetlenia klawiszy. Dodatkowo Osmium jest wyposażona w dostawianą podpórkę pod nadgarstek.

Trwała i starannie wykonana konstrukcja, innowacyjne technologie i dodatki zapewniają przyjemne, komfortowe i bezstresowe granie.

Sugerowana cena detaliczna klawiatury Aivia Osmium wynosi: 435,00 PLN brutto.

Więcej informacji na temat klawiatury GIGABYTE Aivia Osmium można znaleźć na stronie: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4179#kf