Przejdź do treści

GeiL ma przedstawiciela w Polsce

Z początkiem października pan Andrzej Koźmiński objął stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży firmy GeiL w Polsce. Jest to pierwszy przedstawiciel tej marki w naszym kraju.

Będzie on odpowiedzialny za budowanie kanału sprzedażowego dla produktów GeiL’a oraz wszystkich jego submarek – w tym EpicGear.

Koźmiński z branżą IT związany jest od 18  lat. Pracował dla firm takich, jak AB czy Dagma, a później Pronox. Zajmował się budowaniem kanału sprzedaży i wizerunku firm takich, jak Powercolor, Palit, a także pamięciami Qimonda.

Jest mi bardzo miło, że mogłem dołączyć do zespołu GeiL’a. Tym bardziej, iż jestem pierwszym reprezentantem tej marki w Polsce. Mam szczerą nadzieję, że dzięki wzmożonej pracy rozpoznawalność GeiL’a w naszym kraju wzrośnie. Polski rynek jest bardzo wymagający, a konkurencja naprawdę spora, co daje ogromne możliwości rozwoju, ale jednocześnie jest też dużym wyzwaniem. Cieszę się, że mogę podjąć to wyzwanie – komentuje Andrzej Koźmińki.

Marka GeiL jest znana jako producent wysokiej jakości pamięci RAM. Firma powstała w 1993 roku. Od 2012 została poszerzona także o dwie marki dedykowane graczom: EpicGear – Myszki i akcesoria oraz ThorTech – wysokiej jakości zasilacze ATX. Główna siedziba mieści się w Tajpej na Tajwanie, a jej oddziały w Hongkongu, Chinach i USA.