Kolejni najemcy w BCB Business Park

Trwa komercjalizacja pierwszego etapu BCB Business Park w Gdańsku – projektu realizowanego przez Bałtyckie Centrum Biznesu. Do biurowca B1 wprowadzają się kolejni najemcy.

Nowi najemcy to Banqsoft (455 mkw.), Learnetic (270 mkw.) oraz SolwIT (259 mkw.) Wszystkie trzy firmy reprezentują sektor IT.

Wspomniane firmy dołączyły do funkcjonujących już od kilku miesięcy w BCB Business Park najemców: Aluprof, Bałtyckiego Centrum Biznesu, COMEX, IFSS Polska, P4B, Solving Efeso czy Warbudu. W biurowcu działa już też Pizza Bar & Restaurant BuonGiorno.

Jesteśmy w trakcie komercjalizacji pierwszego etapu BCB Business Park oraz przygotowujemy się do komercjalizacji budynku B2, którego budowa powinna ruszyć lada miesiąc. Kompleks znajduje się w doskonałej lokalizacji – tuż przy międzynarodowym porcie lotniczym. Łatwa dostępność drogowa do Obwodnicy Trójmiasta oraz centrum miasta zapewnia komfortowy dojazd do BCB Business Park o każdej porze dnia. W krótkim czasie rozpocznie się budowa Kolei Metropolitalnej, której przystanek znajdzie się tuż przy inwestycji. Jesteśmy więc pewni, że BCB Business Park stanie się lada chwila doskonałą alternatywą dla obiektów biurowych zlokalizowanych w zatłoczonym centrum – komentuje Łukasz Michalski, Senior Leasing Consultant w DTZ, odpowiedzialny za komercjalizację BCB Business Park.

Budynek B1 to 9 250 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Docelowo cały kompleks będzie się składał z 5 biurowców o powierzchni przeszło 45 tys. mkw., czterogwiazdkowego hotelu oraz centrum usługowo-handlowego. Wszystko utrzymane w przyciągającej wzrok architekturze i uzupełnione interesującymi dla najemcy rozwiązaniami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu