NETWISE S.A. po raz kolejny dystansuje rywali

Podczas konferencji Microsoft Partner Strategy Conference, spółka NETWISE S.A. została uhonorowana po raz trzeci z rzędu tytułem Partner Roku – Dynamics CRM.

Na konferencji 17 października 2012 roku została Partnerem Roku – Dynamics CRM (2012). Ten przyznawany corocznie tytuł wręczany jest za największy udział w rynku  wdrożeń Microsoft Dynamics CRM, największą liczbę nowych klientów oraz nowych konsultantów certyfikowanych w Microsoft Dynamics CRM. Według danych Microsoft na dzień 19 lipca bieżącego roku, NETWISE S.A. posiadała 12 specjalistów MCP oraz 45 certyfikatów CRM, dystansując przy tym konkurencję.

Dynamics CRM jest systemem do Zarządzania Relacjami z Klientem (Customer Relationship Management), skupiającym się głównie na sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta. NETWISE S.A. realizuje projekty od fazy diagnozy, przez szkolenia, aż po wsparcie powdrożeniowe.

NETWISE S.A. to spółka z portfela notowanych na NewConnect funduszy private equity specjalizujących się w inwestycjach w nowe technologie. RUNICOM S.A. wraz z FUTURIS S.A. posiadają łącznie 28,95% udziału w kapitale zakładowym NETWISE S.A.

Obecnie NETWISE S.A. przygotowuje się do wprowadzenia swoich akcji do alternatywnego systemu obrotu na NewConnect.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu