itelligence wspiera Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o. w zakresie wsparcia aplikacyjnego SAP ERP

Firma Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o., będąca częścią grupy Schneider Electric specjalizującej się w zarządzaniu energią elektryczną, podpisała z itelligence umowę na usługi wsparcia aplikacyjnego systemu SAP ERP.

Od października 2012 r. Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o. powierzyła itelligence utrzymanie swojego systemu SAP ERP. Specjaliści itelligence odpowiedzialni są za sprawne działanie systemu oraz dalszy rozwój zgodnie ze zmieniającymi się wymaganiami biznesowymi i prawnymi. Umowa Application Support obejmuje pełen zakres wykorzystywanych funkcjonalności systemu SAP: sprzedaż, logistykę, zaopatrzenie, produkcję, księgowość, środki trwałe i kontroling, a także workflow i administrację systemem. System SAP obsługiwany jest przez 130 użytkowników.

„itelligence posiada liczny zespół konsultantów i świadczy pełen zakres usług wdrożeniowych i serwisowych. Do wyboru tej firmy jako partnera do wsparcia i rozwoju naszego systemu SAP przekonało nas ponadto indywidualne, profesjonalne podejście do klienta.” – powiedział Marek Papała, IT Manager w Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.

„Cieszymy się, że przedstawiciele Schneider Electric Energy Poland zaufali itelligence i zdecydowali się powierzyć nam wsparcie i rozwój swojego systemu SAP ERP. Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie naszego doświadczenia i nowoczesnych technologii informatycznych w perspektywie długoterminowej współpracy umożliwi Schneider Electric Energy Poland podejmowanie nowych inicjatyw biznesowych i efektywne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa. – powiedział Krzysztof Witczak, członek zarządu w itelligence Sp. z o.o.

Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.  jest częścią międzynarodowej grupy Schneider Electric Firma zajmuje wiodącą pozycję w dziedzinie energetyki i infrastruktury, procesów przemysłowych, systemów automatyki budynków i centrów przetwarzania danych, a także posiada silną pozycję i bogatą ofertę dla budownictwa mieszkaniowego. Koncentrując się na rozwiązaniach, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności i efektywności energii w roku 2011 grupa uzyskała 22 mld Euro przychodów ze sprzedaży. Ponad 110 000 pracowników Schneider Electric aktywnie angażuje się w to, aby pomagać zarówno jednostkom, jak i organizacjom „Korzystać w pełni ze swojej energii”.

itelligence jest wiodącym międzynarodowym dostawcą pełnego pakietu rozwiązań w środowisku SAP. Zatrudnia ponad 2500 wysoko wykwalifikowanych pracowników w 21 krajach i 5 regionach (Ameryka, Azja, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia, Niemcy/Austria). itelligence realizuje złożone projekty w środowisku SAP dla ponad 4 000 klientów na całym świecie. Portfolio usług firmy obejmuje od licencji i konsultingu SAP, poprzez własne branżowe rozwiązania oparte o SAP, aż do usług hostingowych i application support. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia ponad 130 osób. Dysponuje własnym Centrum Systemów Informatycznych wyposażonym w nowoczesną infrastrukturę informatyczną służącą do świadczenia kompleksowych usług outsourcing IT – od wynajmu serwerów i sprzętu sieciowego po rozwój systemów. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych firmy SAP. W 2011 roku firma wygenerowała łączną sprzedaż na poziomie 342,4 mln EUR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu