Przejdź do treści

Wernisaż prac Stanisława Mazusia w Centrum Handlowym NoVa Park

Już 19 października w Centrum Handlowym NoVa Park odbędzie się wernisaż prac znanego malarza Stanisława Mazusia. Wystawa ponad 20 obrazów, których autorem jest mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego rozpocznie się o godzinie 19.00 w Restauracji Mishmash.

Urodzony w Lublinie, Stanisław Mazuś jest absolwentem Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 1967 roku bierze udział w międzynarodowych, ogólnopolskich i okręgowych konkursach, plenerach oraz wystawach. Do tej pory zorganizował ponad 200 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą, m.in. w Sofii, Pradze, Sztokholmie i Nowym Jorku. Jest laureatem wielu znaczących nagród i wyróżnień, a także dwukrotnym stypendystą Ministra Kultury. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych i muzealnych.

„Serdecznie zapraszam na wernisaż prac Pana Stanisława Mazusia do NoVa Park. Chętnie angażujemy się w tego rodzaju wydarzenia kulturalne, ponieważ stanowią one wartość dodaną dla naszych Klientów. Są dowodem na to, że w NoVa Park można nie tylko robić zakupy, ale także obcować z kulturą na najwyższym poziomie” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Wystawa prac znanego polskiego malarza odbędzie się w dniu 19 października o godzinie 19.00 w Resturacji Mishmash w Centrum Handlowym NoVa Park. Wstęp na wernisaż jest wolny.

Informacje o firmie:

1 CH NoVa Park, Joanna Bagińska, Stanisław MazuśGaleria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.