Przejdź do treści

Unizeto Technologies zatrudniło PR Managera

Sylwia Turkiewicz z dniem 15 października br. objęła nowo utworzone stanowisko PR Managera w Unizeto Technologies. Do jej głównych obowiązków będzie należeć budowa i realizacja strategii komunikacyjnej oraz bieżące kontakty z mediami.

Przez ostatnie dwa lata Sylwia Turkiewicz odpowiadała za działania komunikacyjne klientów z branży energetycznej, spożywczej, deweloperskiej i kulturalnej pełniąc funkcję konsultanta w agencji TBT i Wspólnicy oraz PR Managera w ZazaMedia. Wcześniej podczas swojej kariery zawodowej była asystentką w Biurze Prasowym Wojewody Zachodniopomorskiego. Na swoim koncie ma także doświadczenie dziennikarskie – pracowała m.in. w szczecińskiej redakcji dziennika Gazeta Wyborcza, tygodniku Moje Miasto i Polskim Radiu Szczecin. Sylwia Turkiewicz ukończyła filologię polską ze specjalizacją w dziennikarstwie na Uniwersytecie Szczecińskim.

– Unizeto Technologies to innowacyjna firma o ugruntowanej pozycji na rynku IT. Cieszę się z możliwości pracy w takim środowisku – mówi Sylwia Turkiewicz, PR Manager Unizeto Technologies.

Nowy PR Manager zasili skład Działu Marketingu Unizeto Technologies. Sylwia Turkiewicz będzie prowadzić działania komunikacyjne z zakresu korporacyjnego i produktowego dla wszystkich obszarów biznesowych firmy. Ponadto będzie odpowiadała za rozwój serwisu WebSecurity.pl poświęconego bezpieczeństwu komputerowemu, którego wydawcą jest Unizeto Technologies.

O firmie:

Unizeto Technologies SA to firma z branży IT, działająca nieprzerwanie od 1965 roku. Oferta firmy obejmuje produkty, usługi i rozwiązania dedykowane dla rynku administracji publicznej, ubezpieczeń społecznych, służby zdrowia, sektora biznesowego oraz klienta indywidualnego. Główne segmenty działalności oscylują wokół: Podpisu elektronicznego, (lider na rynku dostaw usług certyfikacyjnych oraz rozwiązań związanych z podpisem elektronicznym i PKI), Centrum Danych (gromadzącego, archiwizującego i przetwarzającego powierzane przez klientów poufne dane i dokumenty) oraz Obsługi Korespondencji Masowej, mającej usprawnić, przyspieszyć i obniżyć koszty wynikające z prowadzenia firmowej korespondencji, zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Unizeto prowadzi także działalność Szkoleniową, cenioną wśród klientów za obszerną ofertę tematyczną, wykwalifikowaną kadrę trenerów, nowoczesne sale szkoleniowe oraz mobilność (miejsce dopasowane zostaje do potrzeb klienta). W bogatej ofercie firmy znajduje się także Fabryka Oprogramowania, tworząca aplikacje Web&Mobile. Główny trzon działań stanowią rozwiązania połączone z obiegiem dokumentów i usprawnianiem pracy.