Przejdź do treści

Myszka GIGABYTE Aivia Krypton oraz podkładka Krypton Mat – duet stworzony dla graczy

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz urządzeń peryferyjnych, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej myszki gamingowej Krypton z serii Aivia. Doskonałym uzupełnieniem dla gryzonia jest dwustronna podkładka Krypton Mat, która zapewnia płynne i precyzyjne ruchy oraz pozwala na osiąganie najlepszych wyników.

Myszka Krypton została stworzona specjalnie z myślą o najbardziej wymagających graczach. Jedną z zastosowanych innowacji jest wymienna spodnia płytka, dzięki czemu z łatwością można zmieniać ślizgacze. Na jednej zamontowane zostały podłużne teflonowe stopki, które zwiększają kontrolę nad urządzeniem i zapewniają płynny ruch. Druga zaś wyposażona jest w okrągłe ceramiczne ślizgacze ze zwiększoną odpornością na ścieranie, co pozwala na wykonywanie szybkich i zdecydowanych ruchów. Pod płytką znajdują się również miejsca na odważniki, w których możemy umieścić dołączone do zestawu ciężarki – cztery aluminiowe o wadze 1,8 g oraz sześć żelaznych o wadzę 5,3 g. Uchwyty  zostały rozmieszczone tak, żeby ciężar myszki można było dopasować do potrzeb graczy lewo i praworęcznych oraz do osobistych preferencji użytkownika.

Krypton wyposażony jest w dziewięć w pełni programowanych przycisków oraz 32 KB pamięci wewnętrznej, pozwalającej na zapisanie 5 profili i aż 70 makr. Podobnie jak w przypadku DPI, o aktualnie używanym profilu myszki informuje kolor diody pod przyciskiem, a wszystkie ustawienia programowane są przy użyciu znanego już graczom systemu GHOST. Poza zapisywaniem makr i profili umożliwia on również edycję ustawień przycisku zmiany DPI, rolki czy przypisania odpowiednich kolorów diod LED. Dodatkowo mysz pozwala na dynamiczną zmianę rozdzielczości DPI w zakresie od 200 do 8200. W trakcie gry o aktualnej rozdzielczości informuje nas dodatkowy wskaźnik umieszczony obok suwaka zmiany DPI.

Doskonałym uzupełnieniem myszki jest duża dwustronna podkładka Krypton Mat, której powierzchnia ślizgowa została otoczona gumową ramką pozwalającą na stabilne ułożenie jej na blacie. Strona Speed została wykonana z twardego i sztywnego PCV, co zapewnia wysoką dynamikę ruchu, zaś strona Precision ze śliskiego materiału poprawiającego precyzję wykonywanych gestów. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz sam może dostosowywać funkcjonalność maty do odpowiedniego typu rozgrywki.

Specyfikacja:

Aivia Krypton

Sensor Avago 9800
Rozdzielczość 200 – 8200 DPI
Maksymalne przyśpieszenie 30g
Maksymalna prędkość 150 IPS
Żywotność przycisków 10 milionów kliknięć
Wbudowana pamięć 32KB GHOST™ Macro Engine
Kolor Czarny
Złącze USB
Przewód 1.8m pleciony nylon / Pozłacane złącze USB
Wymiary Dł. 128 × Szer. 67 × Wys. 41,5 mm
Waga 110g ~149g
Akcesoria System regulacji wagi – 10 odważników / dwie różne podstawy (Speed oraz Control) / ślizgacze teflonowe i ceramiczne

Sugerowana cena detaliczna myszki Aivia KRYPTON wynosi: 249,00 PLN brutto.

Sugerowana cena detaliczna podkładki Krypton Mat wynosi: 104,00 PLN brutto.