Przejdź do treści

Funny Toy Planet w Centrum Handlowym Osowa

Na początku października 2012 roku w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku otwarto Funny Toy Planet – zabawkowe królestwo dla dzieci. Nowy salon stanowi doskonałe uzupełnienie oferty skierowanej do najmłodszych klientów CH Osowa.

1 Agnieszka Wojtaszczyk, CH Osowa, Funny Toy PlanetFunny Toy Planet to sieć sklepów zabawkowych oferujących szeroki wachlarz artykułów dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Cechą charakterystyczną produktów Funny Toy Planet jest wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania, co sprawia, że firma skutecznie konkuruje z wielkopowierzchniowymi salonami. Uzupełnieniem asortymentu Funny Toy Planet są zabawki renomowanych marek m.in. Lego, Mattel (Barbie, Hot Wheels), Hasbro, Fischer, Siku czy Nikko.

„Cieszymy się, że Funny Toy Planet dołączył do grona naszych najemców. Tym samym CH Osowa oferuje szerszy wachlarz usług dedykowanych najmłodszym. Każdy rodzic może nie tylko zakupić ubrania czy buty dla swoich pociech, ale także sprawić dziecku radość nabywając zabawkę w sklepie Funny Toy Planet. Duży wybór produktów – od pluszowych maskotek aż po ciekawe gry edukacyjne – sprawia, że każde dziecko będzie zachwycone otrzymanym prezentem” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Sklep Funny Toy Planet zajmuje powierzchnię 85,5 m2 i jest czynny w godzinach otwarcia galerii. Szczegółowe informacje o lokalizacji butiku znajdują się na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.