Zainwestuj w bezpieczne technologie mobilne – bezpłatne seminarium Asseco SEE

W drugim seminarium z cyklu „Inwestuj z głową”, firma Asseco South Eastern Europe (Asseco SEE, ASEE) zaprasza na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu technologii mobilnych. Na seminarium omówione zostaną m.in. technologie mobilnej bankowości i obsługi klienta, mechanizmy zabezpieczania transakcji mobilnych oraz aspekty prawne rozwoju tego sektora rynku.

Spotkanie odbędzie się 22 października w hotelu Marriott w Warszawie. Konferencja jest skierowana do menadżerów i dyrektorów IT, dyrektorów obsługi klienta oraz osób odpowiedzialnych w firmie za inwestycje technologiczne i zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Celem seminariów z cyklu „Inwestuj z głową” jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań i technologii, przynoszących firmie realne korzyści biznesowe. Na spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa technologii mobilnych zaprezentowana zostanie m.in. oferta firmy Asseco SEE w dziedzinie mobilnych płatności i bankowości, zarządzania finansami osobistymi oraz bezpiecznej autoryzacji, a także platforma Interaction Mobilizer firmy Interactive Intelligence dla obsługi klientów na różnych urządzeniach mobilnych. Gośćmi specjalnymi konferencji będą: Aleksander P. Czarnowski, prezes firmy Avet, który omówi zagrożenia i wymogi bezpieczeństwa nowych technologii takich jak chmura czy urządzenia mobilne, a także Maciej Gawroński, partner zarządzający Kancelarii Prawnej Bird&Bird, z prezentacją dotyczącą aspektów prawnych rozwoju technologii mobilnych.

Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Computerworld.

Więcej informacji o seminarium można znaleźć na stronie http://www.asseco.com/see/seminarium/bezpieczenstwo-technologii-mobilnych/

Zapraszamy do rejestracji: http://www.asseco.com/see/seminarium/rejestracja-bezpiecze-stwo-technologii-mobilnych/

O firmie Asseco SEE

Grupa Asseco SEE jest jedną z największych spółek informatycznych w zakresie produkcji i wdrażania własnego oprogramowania oraz świadczenia usług IT w regionie Europy Południowo-Wschodniej oraz Turcji. Spółka oferuje rozwiązania ICT dla różnych segmentów gospodarki, w tym finansowego, segmentu płatności, administracji publicznej i telekomunikacji. Od października 2009 roku akcje Asseco South Eastern Europe (Asseco SEE) są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa Asseco SEE zatrudnia ponad 1240 osób w 12 krajach. Ponad 10 z 15 największych banków w Europie Południowo-Wschodniej jest klientami Asseco SEE.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu