Przejdź do treści

Nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci za doładowanie – Plus rewolucjonizuje rynek ofert prepaid

1 No Limit, PlusOd 15 października klienci Plus na Kartę mogą korzystać z nowej oferty darmowych rozmów i SMSów do wszystkich sieci komórkowych. To pierwsza w kraju oferta „No Limit” adresowana do użytkowników tzw. telefonów „na kartę”. Teraz klienci Plusa na Kartę mają to, za co inni muszą podpisywać wieloletnie umowy!

Po raz pierwszy na rynku klienci oferty prepaid mogą absolutnie za darmo dzwonić i SMSować bez limitu do wszystkich sieci komórkowych. Znaną już na rynku abonamentowym ofertę typu „bez limitu” teraz Plus wprowadza dla użytkowników telefonów „na kartę”.

By skorzystać z „No Limit” w Plus na Kartę wystarczy wpisać odpowiedni kod aktywacyjny i doładować konto. Obowiązuje prosta zasada – im wyższe jest doładowanie, tym dłużej można rozmawiać i SMSować za darmo. Co najważniejsze w okresie tym stan konta pozostaje nieruszony i znajdujące się na nim pieniądze można później zużyć na co się chce.

Za doładowanie minimum 30 zł klient otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y przez 5 dni, za minimum 50 zł na 10 dni, a za co najmniej 100 zł na aż 20 dni.

Kwota doładowania

30-49 zł

50-99 zł

100 zł i więcej

Dni „No Limit”

5 dni

10 dni

20 dni

Kod aktywacyjny

*136*11*06#

*136*11*07#

*136*11*08#

Od 15 października Plus na Kartę jako jedyny oferuje pełną swobodę kontaktów ze wszystkimi sieciami komórkowymi!