Ariston prezentuje nową stronę internetową

Firma Ariston Thermo Polska uruchomiła nową stronę internetową, dostępną pod adresem www.ariston.com/pl. Odświeżony wygląd i intuicyjny charakter serwisu odzwierciedlają strategię ciągłego doskonalenia technologii dostarczających komfortu w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Projekt najnowszej strony firmy Ariston Thermo Polska powstał z myślą o ułatwieniu dostępu do informacji na temat energooszczędnych produktów i usług oferowanych przez firmę. Serwis pełni rolę podręcznego vademecum, skierowanego zarówno do użytkowników ostatecznych, jak i profesjonalistów współpracujących z firmą Ariston. Wprowadzono czytelny podział serwisu na sekcje dedykowane klientom, serwisantom i instalatorom. Nawigację ułatwia ponadto intuicyjna wyszukiwarka umożliwiająca filtrowanie produktów według indywidualnie określonych potrzeb lub kategorii. Projekt nowej strony został nagrodzony prestiżową nagrodą IKA interactive key award 2012 w kategorii Technologie i Innowacje.

Wsłuchując się w potrzeby klientów

Zmiana wyglądu i organizacji strony służy szybszemu reagowaniu na potrzeby odbiorców firmy Ariston. W zakładce „Klienci” można bez wychodzenia z domu znaleźć autoryzowane serwisy, przedłużyć gwarancję czy pobrać katalogi produktowe. Kontekstowa wyszukiwarka przeprowadza użytkownika przez oferowane rozwiązania, w zależności od kategorii takich jak: potrzeby i specyfika urządzeń. Funkcje filtrowania i podpowiedzi pozwalają na wybór urządzenia idealnie dopasowanego do indywidualnych wymagań. Natomiast w strefie profesjonalisty zebrano szczegółowe informacje techniczne i wiadomości o najnowszych akcjach specjalnych.

Wejdź do Świata Ariston

Podstawowymi wyznacznikami oferty Ariston jest poszanowanie środowiska i maksymalny komfort użytkowania, osiągane między innymi poprzez wydajne technologie i ergonomiczny design sygnowany przez włoskich projektantów. Strona Ariston odzwierciedla te wartości między innymi poprzez biało-czerwono-zieloną kolorystykę, nawiązującą do włoskiej jakości, a także ciekawe multimedialne treści dostępne w zakładce „Świat Ariston”. Oprócz aktualności z życia firmy, sekcja zawiera filmy i artykuły dotyczące zrównoważonych rozwiązań, a także inspirujące wywiady z twórcami technologii Ariston.

Informacje dodatkowe

Jako jeden ze światowych liderów w dziedzinie komfortu cieplnego Ariston oferuje pełną gamę urządzeń grzewczych, urządzeń do produkcji ciepłej wody użytkowej, systemów, usług i rozwiązań zapewniających najwyższy poziom komfortu przy minimalnym zużyciu energii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu