Przejdź do treści

Avenger – keypad do zadań specjalnych

1 Keypad Avenger, Tracer

Keypad Avenger to najnowsza propozycja Tracer przeznaczona dla prawdziwych miłośników i fanów gier FPS.

Tracer, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, systematycznie rozszerza ofertę produktów gamingowych. Po dobrze przyjętych przez graczy i dziennikarzy branżowych myszkach Snajper oraz Pert, na rynek trafia kolejny produkt – keypad Avenger. Model ten został opracowany specjalnie z myślą o fanach gier FPS. Urządzenie wyróżnia się wysoką ergonomią, do klawiatury dołączona jest wygodna, pokryta gumą, podstawka pod nadgarstek, oraz szeroką funkcjonalnością. Avenger to 45 klawiszy wykonanych w technologii membranowej. Oprócz standardowych przycisków takich jak WSAD, Ctrl czy Spacja, do dyspozycji gracza oddano również 6 klawiszy numerycznych, 6 funkcyjnych oraz 3 służące do regulacji poziomu głośności lub całkowitego wyciszania dźwięku. Ponadto, na bocznej krawędzi, znajdziemy przyciski Esc, Scroll Lock i Print Screen. W niektórych typach gier przydatna okaże się również opcja zamiany funkcji przycisków WSAD na kierunkowe (strzałki) – wyboru trybu dokonujemy za pomocą klawisza MODE.

Keypad Avenger oferuje pełne wsparcie dla technologii Plug and Play, co umożliwia szybką i wygodną instalację urządzenia bez konieczności szukania dodatkowych sterowników. Dodatkowym plusem keypada Avenger jest bardzo atrakcyjna cena. Urządzenie dostępne jest w sugerowanej cenie detalicznej 69 złotych brutto.

Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że najnowszy produkt Tracer to atrakcyjna propozycja dla graczy w rozpoczynających się sezonie jesienno-zimowym.

Dane techniczne:

Długość przewodu (m) 1,4
Gwarancja (miesiące) 24
Instrukcja obsługi w języku polskim tak
Kolor czarny
Liczba klawiszy 45
Mechanizm membrana
Podstawka pod nadgarstek tak
Skok klawiszy wysoki
Zgodność z systemami operacyjnymi Windows 98 SE, NT , ME, 2000, XP, VISTA, 7

Złącze

USB

2 Keypad Avenger, TracerTracer pojawił się na rynku w 1999 roku, jako owoc 10 lat doświadczeń firmy Megabajt w dystrybucji akcesoriów komputerowych. Obecnie w portfolio Tracer znajduje się około 500 pozycji z 32 grup produktowych, w tym myszy i klawiatury bezprzewodowe, głośniki, słuchawki, kamery internetowe, kontrolery gier czy torby do notebooków. Produkty Tracer powstają z myślą o użytkownikach ceniących jakość w przystępnej cenie. Więcej informacji można znaleźć pod adresem  www.tracer.eu.