Przejdź do treści

Festiwal Wina i Serów

Kolejna cykliczna impreza w Blue City – Festiwal Wina i Serów cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. W październiku zagości pod fontanną podczas weekendu od 12 do 14.

Jak zwykle przyciągnie nie tylko smakoszy francuskiej i włoskiej kuchni, ale też amatorów jesiennych wieczorów w miłym towarzystwie i przy lampce wina.

Można znaleźć tu nie tylko produkty najwyższej jakości, ale też zasięgnąć rady ekspertów w kwestii łączenia odpowiednich gatunków. Do tego, kto będzie chciał poczynić większe zapasy, może liczyć na atrakcyjne zniżki. A będzie, wśród czego wybierać! W ofercie m.in. najlepsze węgierskie tokaje, wspaniałe beczkowe wina z serca Hiszpanii, francuskie szampany i rześkie prosecco, ale też doskonałe wina z Nowego Świata. Plus sery z Toskanii i Austrii, polskie oscypki i bryndza oraz oliwy toczone z owoców rodzących się wśród najlepszych włoskich winnic.

1 Blue City, Festiwal wina i serówCentrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na bluecity.pl Dołącz do nas na Facebook.com: facebook.com/CHBlueCity