Przejdź do treści

Regiomoto.pl nowym partnerem Clicktrans.pl

Do grona partnerów serwisu Clicktrans.pl dołączył lider wśród serwisów ogłoszeniowych – portal Regiomoto.pl.

Rеgiomoto.pl to internetowy serwis motoryzacyjny z największą w kraju liczbą regionalnych ofert kupna-sprzedaży samochodów i motocykli.

1 Clicktrans.pl, Michał Brzeziński, Regiomoto.plLiczymy na efekt synergii – tłumaczy właściciel serwisu Clicktrans.pl Michał Brzeziński. Osoba, która ma w planach zakup samochodu lub motocykla często z odległego miejsca w kraju napotyka problem przetransportowania go do miejsca docelowego. Tu pojawia się Clicktrans.pl ze swoją bazą kliku tysięcy przewoźników.

Clicktrans.pl jest pierwszym w Polsce serwisem aukcji transportowych. Jego idea polega na tym, że użytkownik poszukujący transportu wystawia ogłoszenie, które od razu trafia do tysięcy przewoźników. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do przewoźników, którzy i tak jadą daną trasą, i mogą wziąć nasze rzeczy jako doładunek oferując przy tym bardzo korzystną cenę transportu. Serwis umożliwia oszczędności rzędu 60% kosztów transportu. W ramach współpracy nawiązanej z portalem Regiomoto.pl, Clicktrans.pl będzie mógł zaoferować swoje usługi użytkownikom poszukującym transportu samochodów czy motocykli.

Obserwujemy ok. 17% miesięczny wzrost liczby zleceń przewozu motocykli i samochodów na Clicktrans.pl. W związku z tym mamy nadzieję, że nasze wspólne działania z serwisem Regiomoto.pl przyniosą satysfakcjonujące efekty i tym bardziej cieszymy się ze współpracy z naszym nowym partnerem – dodaje Brzeziński.