Rada Pracowników na Facebooku

Od września, wszyscy zainteresowani zagadnieniami prawa pracy mogą skorzystać z nowego narzędzia – fanpage’a Rady Pracowników na portalu Facebook. Fanpage przeznaczony jest dla członków rad pracowników i związków zawodowych, a także do osób, które poszukują informacji  z zakresu prawa pracy.

Na działającym pod adresem: www.facebook.pl/radapracownikow fanpage’u będzie można zapoznać się z ciekawostkami i praktycznymi poradami z zakresu prawa pracy. Co tydzień, użytkownicy znajdą też na stronie artykuł poruszający najciekawsze zagadnienia bądź aktualne tematy związane z prawem pracy. Na odwiedzające fanpage osoby czekają również zabawne rysunki nawiązujące do tej materii prawa.

– Wiele osób nie wie, jaka jest różnica między premią a nagrodą, nie zdaje sobie sprawy z tego, że urlop na żądanie wlicza się do wymiaru urlopu wypoczynkowego i nie ma wiedzy na temat zwolnień grupowych. Dlatego warto dołączyć do nas na Facebooku, gdzie oprócz zapowiedzi artykułów, które pojawiają się w serwisie www.radapracownikow.pl, będziemy prezentować ciekawostki dotyczące prawa pracy i zwracać uwagę na prawa pracowników – mówi Karolina Barszczyk, specjalista ds. marketingu serwisu www.radapracownikow.pl.

1 Facebook, Karolina Barszczyk, Rada Pracowników, radapracownikow.plFanpage Rady Pracowników na portalu społecznościowym Facebook to część projektu, w ramach którego działa już strona internetowa www.radapracownikow.pl. Materiały pojawiające się na fanpage’u przygotowywane są przez profesjonalistów, na co dzień zajmujących się prawem pracy, co zapewnia ich wysoki poziom merytoryczny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu