Przejdź do treści

Poznań Game Arena z e-sportowymi rozgrywkami w SMITE I Tribes: Ascend

Hi-Rez Studios i największa w Europie liga gier komputerowych – Electronic Sports League przygotuje dla wszystkich fanów e-sportu na targach Poznań Game Arena 100 m2 stoisko z 20 nowoczesnymi stanowiskami gamingowymi.

Wszyscy polscy fani elektronicznej rozrywki będą mogli wziąć udział w otwartych turniejach w gry SMITE (nowa odsłona gry typu MOBA) i najszybszego shootera w trybie online multiplayer – Tribes: Ascend. Na najlepszych graczy czekają nagrody.

Więcej informacji o planowanych rozgrywkach i atrakcjach znajdziecie na www.esl.eu/pl.

Wszystkie fakty w pigółce

  • Co: Duża strefa z turniejami otwartymi w SMITE I Tribes: Ascend
  • Gdzie: Poznań Game Arena, Poznań, Hala 7A, Stoisko Hi-Rez
  • Kiedy: 26-28 października

 

Hi-Rez Studios

Hi-Rez Studios zostało założone 2 2005 roku w celu tworzenia wyjątkowych platform do rozrywki w Internecie. Jak sama nazwa wskazuje naszym celem jest stworzenie gier na najwyższym poziomie jakości zarówno wizualnie jak i pod względem rozgrywki. Jesteśmy niezależnym studiem, zdolnym do współpracy z każdym wydawcą oraz pracy na każdej dostępnej platformie, tworząc koncepcje oraz oprawy graficzne gier według ściśle zaplanowanych działań zgodnych z naszą wizją.

Electronic Sports League (ESL)

Electronic Sports League (ESL) jest największą ligą gier komputerowych w Europie zrzeszającą obecnie ponad 4 miliony zrejestrowanych użytkowników i ponad 800,000 zarejestrowanych drużyn. ESL jest organizowana od roku 2000 przez Turtle Entertainment GmbH i oferuje ponad 3.500 rodzajów rozgrywek dla profesjonalistów i amatorów. Średnio 400.000 meczów jest rozgrywanych każdego dnia na świecie korzystając z technologii ESL.