Przejdź do treści

Nowy Project Manager w zespole Looksoft

Agencja marketingu mobilnego Looksoft poszerzyła grono swoich Project Manager’ów. Do firmy dołączyła Karina Lyeshevich, której zadaniem jest obsługa nowych projektów oraz koordynacja pracy zespołu.

Karina Lyeshevich do tej pory związana była z Q Development Sp. z o.o., gdzie kierowała działem graficznym. Swoje doświadczenie zdobywała również w grupie kapitałowej Arteria S.A. pełniąc funkcję dyrektora administracji oraz pełnomocnika zarządu ds. MBO. Karierę zawodową rozpoczęła jako asystentka działu wsparcia i administracji w One 2 One Communications.

Karina Lyeshevich jest absolwentką Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Swoją edukację kontynuuje na kierunku Zarządzanie Strategiczne.

Zatrudnienie nowego pracownika wynika z dynamicznego rozwoju agencji marketingu mobilnego Looksoft i szybkim poszerzaniu grona nowych klientów.

 

Looksoft jest jednym z największych w Polsce producentów aplikacji mobilnych. Spółka tworzy aplikacje o charakterze biznesowym, użytkowym i rozrywkowym, wspiera również realizacje kampanii reklamowych w mobilnym internecie. Firma Looksoft znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, tworzenia aplikacji użytkowych oraz brandowanych gier na smartfony, które są wykorzystywane do promocji marek i produktów. Firma działa na rynku od 2003 roku. Do dziś w Looksoft zrealizowano kilkadziesiąt tego typu projektów na zlecenie operatorów komórkowych, producentów telefonów i agencji reklamowych. Gra „Serce i Rozum” osiągnęła 280 tysięcy pobrań na telefonach komórkowych i przez tydzień utrzymywała się na 1 pozycji w polskim App Store, osiągając czołowe miejsca na marketach z aplikacjami innych producentów telefonów. W swoim portfolio spółka posiada ponad 150 mobilnych aplikacji. Wśród klientów są m.in. Orange Polska (gra Serce i Rozum), Polskie Radio, Wirtualna Polska.