Przejdź do treści

Joanna Koroniewska w Radiu VOX FM

1 Joanna Koroniewska, Joanna Miszczuk, VOX FM, Zalotnice i wiedźmyRusza jesienny cykl spotkań z książką na antenie Radia VOX FM. W październikowe przedpołudnia słuchaczom warszawskiej stacji towarzyszyć będzie aktorka Joanna Koroniewska i najnowsza powieść Joanny Miszczuk pt.: „Zalotnice i wiedźmy”.

Wydana niedawno przez Prószyński i S-ka kontynuacja bestsellerowej sagi „Matki, żony i czarownice” opowiada o losach dojrzałej kobiety, która znalazła się na życiowym zakręcie. Główna bohaterka Asia wyjeżdża za granicę uciekając przed bezrobociem i kolejnym nieudanym związkiem, aby rozpocząć swoje życie na nowo. W tę postać wcieli się Joanna Koroniewska, aktorka znana m.in. z serialu „M jak Miłość” i popularnego programu rozrywkowego „Kocham Cię Polsko!”.

Radiowa adaptacja powieści „Zalotnice i wiedźmy” pojawiać się będzie na antenie Radia VOX FM przez kolejne dwa tygodnie, tradycyjnie w ramach pasma dziennego „Kobieta Pracująca” Moniki Borysow-Dudowicz (9.00-13.00). Każdy odcinek po premierze radiowej będzie również dostępny na stronie internetowej Voxfm.pl w formie plików audio.