Przejdź do treści

Krzysztof Jagliński powołany do zarządu NetArt

Firma NetArt, właściciel marki nazwa.pl, lider polskiego rynku rejestracji domen i usług hostingowych, ma nowego członka zarządu. Został nim Krzysztof Jagliński, który od kilkunastu miesięcy pełnił w nazwa.pl funkcję Dyrektora Działu Marketingu i Sprzedaży.

„Krzysztof pracował już w nazwa.pl w latach 2002 – 2005, po czym postanowił rozwijać swoją karierę zawodową w Onet.pl, a następnie m.in. w ING Banku Śląskim. Od ponad roku Krzysztof znowu jest z nami. Swoją wiedzą i doświadczeniem wzmacnia Zarząd w kompetencjach związanych przede wszystkim z szeroko pojętym marketingiem – komunikacja, sprzedaż, rozwój produktu. Jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie będzie pomocne przy podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących rozwoju firmy” – komentuje prezes firmy NetArt, Tomasz Żyła.

Jagliński pozostaje jednocześnie dyrektorem niedawno powstałego Pionu Strategii Marketingowej i Relacji z Klientem, czuwając nad pracą Działu Marketingu, Działu Sprzedaży, Działu Rozwoju Produktów i Biura Obsługi Klienta.

Informacje o nazwa.pl

nazwa.pl od 1997 roku tworzy i dostarcza kompleksowe usługi, dzięki którym już ponad pół miliona użytkowników zaistniało w sieci. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.

Klienci nazwa.pl zarejestrowali już ponad 600 000 domen. Firma jest jednym z liderów branży hostingowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ten sukces został osiągnięty dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących nazwa.pl jest pasja, która pozwala każdego dnia odpowiadać na potrzeby klientów.

Od samego początku działalności to klienci są główną inspiracją do ciągłego rozwoju i doskonalenia usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji,  łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji klient – usługodawca.