Przejdź do treści

Agito.pl partnerem Ligi Cybersport – największej platformy gamingowej w Polsce

Agito.pl i Liga Cybersport razem – Agito.pl wspiera największą ligę gier komputerowych w Polsce – Finały Ligi Cybersport podczas targów Poznań Game Arena

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że z dniem 1 października sklep internetowy Agito.pl został partnerem Ligi Cybersport – jednej z największych i najprężniej rozwijających się lig gier komputerowych w Polsce. Dzięki wsparciu tak rozpoznawalnej na rynku marki, polscy gracze mogą spodziewać się wielu nowych atrakcji, turniejów i rozgrywek prowadzonych nie tylko w Internecie, ale także na dużych imprezach typu LAN. Pierwsza z nich odbędzie się już w ostatni weekend października.

„Współpraca z taką firmą jak Agito to dla nas kolejna wielka szansa na drodze rozwoju i popularyzacji e-sportu w Polsce. Wsparcie tak dużej i cenionej marki pozwoli nam przygotować dla graczy jeszcze więcej atrakcji i jeszcze lepsze nagrody w turniejach. Liczymy na długą i owocną współpracę, która pozwoli rozwinąć się obu firmom” mówi Krzysztof Pikiewicz, CEO Turtle Entertainment Polska.

„Gracze komputerowi stanowią dla nas ważną i liczną grupę klientów, dlatego postanowiliśmy rozpocząć współpracę z Ligą Cybersport, która jest liderem na rynku gier i rozgrywek e-sportowych w Polsce. Połączenie sił i stworzenie wspólnej oferty pozwoli dotrzeć nam do jeszcze większego grona odbiorców” – mówi Maciej Piotrowski, Dyrektor Marketingu Agito.pl.

Pierwsze efekty nawiązanej współpracy gracze i wszyscy fani e-sportu będą mogli podziwiać podczas targów Poznań Game Arena, gdzie Liga Cybersport dzięki wsparciu Agito.pl przygotuje wielkie stoisko liczące 200 m2 z turniejami i konkursami w najpopularniejsze gry i z bardzo cennymi nagrodami.

Tym samym sklep internetowy Agito.pl dołącza do grona partnerów Ligi Cybersport obok Lenovo – producenta komputerów osobistych. Więcej informacji o nawiązanej właśnie współpracy i planach na przyszłość znajdziecie na łamach serwisu www.cybersport.pl.

O Agito.pl

Agito.pl to jeden z największych polskich sklepów internetowych. Od 10 lat swoim Klientom oferuje szeroką gamę markowych produktów najwyższej jakości, m.in. sprzęt AGD i RTV, artykuły komputerowe i fotograficzne, wyposażenie domu i ogrodu, produkty dla dzieci oraz kosmetyki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym oraz bezpośredniej współpracy z autoryzowanymi producentami i dystrybutorami, cieszy się wysokim zaufaniem i dobrą opinią wśród Klientów. W 2011 Agito.pl zdobyło trzecie miejsce w kategorii Handel w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”.

O Lidze Cybersport

Cybersport.pl został założony w 2005 roku przez pasjonatów gier komputerowych. Zrzesza starannie dobrany zespół fachowców (m.in. organizatorów, techników, administratorów i sędziów), którzy za cel postawili sobie animację kultury e-sportu i odpowiadają za całościowe, profesjonalne przygotowanie imprez związanych ze sportem elektronicznym oraz całorocznych rozgrywek ligowych w Polsce. Założona przez organizację „Liga Cybersport” jest obecnie największą, cykliczną imprezą tego typu w Polsce, która zrzesza blisko 5000 zawodników oraz ponad 70.000 graczy i kibiców. Cybersport.pl jest organizatorem szeregu systematycznie odbywających się turniejów on-line oraz eventów, które gromadzą setki entuzjastów najbardziej popularnych gier.