Przejdź do treści

WiemyGdzie szukać pomysłu na wakacje

Branża turystyczna, już dawno przeniosła się do Internetu. Planując wakacje większość z nas udaje się do wirtualnych biur podróży, które oferują głównie wyspecjalizowaną obsługę w zakresie zakwaterowania albo środka transportu. Mankamentem dotychczasowych rozwiązań był brak jednego portalu, który gromadziłby wszystkie informacji i przedstawiał kompleksową ofertę.

Wyobraźmy sobie sytuację, że mamy wolny weekend, który chcemy spędzić w ciekawym miejscu, w inspirujący sposób, zjeść dobrą kolacje i naprawdę fajne spędzić czas, a wszystkie niezbędne informacje znajdujemy w jednym miejscu. Tym miejscem może być nowy portal WiemyGdzie.pl. Ideą przyświecającą twórcom witryny było umożliwienie użytkownikom kompleksowego zaplanowania wyjazdu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Na stronach serwisu obok informacji dotyczących najważniejszych usług takich jak: noclegi, restauracje, odnajdziemy również bogatą ofertę imprez, koncertów czy festiwali.

Nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym przez WiemyGdzie.pl jest oparcie działań na współpracy z blogerami. To właśnie społeczność Internetowa jest autorem większości artykułów umieszonych w serwisie. Takie posunięcie gwarantuje wysoką jakość treści oraz obiektywność publikowanych materiałów. WiemyGdzie.pl unika laurkowych publikacji tworzonych przez właścicieli hoteli czy restauracji, które nie wnoszą żadnej wartościowej treści. Portal oddał głos blogerom, osobom, które same prowadzą portale turystyczne, kolarskie, wędkarskie, recenzują restauracje , zarażają swoim entuzjazmem do odwiedzenia określonych miejsc, bądź też skutecznie zniechęcają do zawitania do pewnych hoteli czy knajp.

Portal oprócz unikatowej treści może pochwalić się również ciekawą grafiką wzorowaną na najnowszych trendach. WiemyGdzie.pl zastosował atrakcyjny design, który służy sprawniejszemu poruszaniu się po stronie. Duże zdjęcia w tle, dynamiczna kolorystyka, wyraziste elementy w menu to tylko niektóre narzędzia pozwalające, w atrakcyjny i szybki sposób zapoznać się z witryną.

Choć WiemyGdzie.pl dopiero raczkuje w branży, już cieszy się sporą popularnością. Portal planuje w najbliższym czasie przeprowadzić dynamiczną akcje promocyjną, aby zachęcić do współpracy większą liczbę blogerów i miłośników turystki szukających niebanalnych inspiracji. Tego typy portal nadal jest swego rodzaju nowością na rynku, warto więc przypatrywać się jak będzie sobie radził w przyszłości.