Przejdź do treści

Samsung Galaxy Tab 2 z darmowym Internetem

Taka oferta to nowość na polskim rynku. Do tej pory, dostęp do mobilnego Internetu w komplecie z tabletem lub netbookiem, oferowali jedynie operatorzy sieci komórkowych, ale tylko w ramach umowy i abonamentu. W Vobis Digital można teraz nabyć taki atrakcyjny pakiet bez żadnych formalności.

Stało się to możliwe dzięki współpracy Samsunga i Orange. Ten pierwszy, dostarczył swój najnowszy tablet, a sieć Orange zapewnia swobodny dostęp do szybkiego Internetu 3G.

Samsung Galaxy Tab 2 oferuje wyjątkowo bogate możliwości multimedialne: na jego ekranie można oglądać zdjęcia i filmy (nawet w wersjach HD) oraz słuchać muzyki. Tablet obsługuje najnowsze formaty audio/video i jest również wyposażony w aparat fotograficzny oraz dwie kamery (w tym HD). Druga (przednia) jest przeznaczona do videorozmów.

Wyposażono go w 7-calowy ekran dotykowy (1024 x 600 pix), nowoczesny 2-rdzeniowy procesor plus 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej oraz najnowszą wersję mobilnego systemu operacyjnego Google: Android 4.0 (ICS). Zawiera wybór on bogaty wybór wbudowanych aplikacji i funkcji, które umożliwią użytkownikowi wygodne surfowanie po Internecie oraz wykorzystanie tabletu w pracy, nauce i multimedialnej rozrywce.

Za komunikację z innymi urządzeniami odpowiada usługa Samsung AllShare Play, znana już ze smartfona Samsung Galaxy S III. Pozwala ona przenosić i odtwarzać na tablecie multimedialne pliki z komputerów PC, dysków sieciowych, urządzeń audio/video itp. Odbywa się to za pośrednictwem bezprzewodowych sieci: WiFi lub 3G. Użytkownicy mają również bezpośredni dostęp do popularnych serwisów internetowych, co umożliwia łatwe dzielenie się własnymi treściami ale też np. pracę grupową i zdalny dostęp do dokumentów. Ich łatwą edycję zapewni np. zainstalowany pakiet Polaris Office oraz zestaw internetowych narzędzi typu Google Apps.

W komplecie dostajemy darmowy dostęp do Internetu 3G przez cały rok. Do wykorzystania mamy pakiet 24 GB danych, co się przekłada na 2 GB transferu miesięcznie. W przypadku urządzeń takich jak tablet, jest to zdecydowanie optymalna ilość.

Promocyjna cena: 1399 zł, a więcej informacji znajdziemy w sklepie internetowym Vobis.pl. Jest to część oferty urodzinowej Vobis Digital, ograniczona czasowo i ilościowo.

Dodatkowo, dostajemy też bezpłatny miesięczny dostęp do najlepszych płatnych treści Gazety Wyborczej w ramach systemu Piano: reportaże, felietony, wywiady oraz porady z magazynów Cztery Kąty, Ładny Dom, Poradnik Domowy, Kuchnia, Logo i treści kilkudziesięciu tytułów prasowych publikowane przez wielu innych polskich wydawców. Więcej na: wyborcza.pl/piano.