Przejdź do treści

Chroń swojego iPhone’a

Niedawna premiera najnowszego iPhone’a 5 po raz kolejny wzbudziła wielkie emocje i zainteresowanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dużej grupy miłośników produktów Apple, Cooler Master wprowadza do sprzedaży Aluminium Bumper.

Jest to aluminiowa osłona dla iPhone’a 5, która doskonale pasuje do oryginalnego designu Apple i zapewnia pełną ochronę urządzenia.

Najlepsza ochrona

Osłona Cooler Master wykonana jest z najwyższej jakości materiału, porównywalnego z tym, który jest wykorzystywany w przemyśle lotniczym. Prosta konstrukcja pozwala na montaż bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi oraz gwarantuje bardzo dobrą ochronę iPhone’a.

Dbałość o każdy detal

Cooler Master Aluminium Bumper został zaprojektowany z zachowaniem najwyższej precyzji. Na uwagę zasługuje piaskowane aluminium oraz laserowo grawerowane logo producenta. Projekt uwzględnia oczywiście takie detale jak otwory na przyciski regulacji głośności czy wolne przestrzenie odsłaniające antenę. Widoczne pozostaje też logo Apple umieszczone na tylnej części iPhone’a.

Lekka i wytrzymała

iPhone 5 to wysokiej klasy materiały odpowiadające za trwałość urządzenia. Podobne rozwiązania wykorzystano w aluminiowej osłonie Cooler Master. Mimo niewielkiej wagi, wynoszącej zaledwie 18 g, Aluminum Bumper gwarantuje doskonałą osłonę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a dzięki zastosowaniu wewnątrz specjalnej pianki EVA, smartfon chroniony jest także przed wodą i wilgocią.

Dostępność

Cooler Master Aluminium Bumper trafi do sprzedaży w Europie pod koniec października 2012 roku. Obecnie sugerowana cena detaliczna wynosi 249,00 PLN brutto.

Nowa strona internetowa dedykowana produktom mobilnym

Cooler Master uruchomił nową stronę internetową dedykowaną akcesoriom mobilnym. W serwisie publikowane będą informacje dotyczące zarówno aktualnie dostępnych urządzeń, jaki i produktów, które pojawią się w sprzedaży w najbliższym czasie. Zapraszamy do odwiedzenia strony oraz zapoznania się z najnowszymi propozycjami Cooler Master Mobile: http://www.coolermaster-mobile.com.