Przejdź do treści

Nowa promocja konsumencka aparatów Nikon 1

1 Nikon 1, nikoncashback.pl, Walk Group

Nikon Polska rozpoczął nową akcję promocyjną „JESTEM MEGAPROMOCJĄ”. Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z modeli aparatów Nikon 1 – Nikon 1 J1, Nikon 1 J2 lub Nikon 1 V1 – otrzymają zwrot kosztów zakupu w wysokości do 400 zł brutto. Promocja trwa od 1 października do 31 grudnia 2012 r. Akcję wspiera kampania reklamowa.

Celem działań jest promocja całego portfolio zaawansowanych aparatów z wymienną optyką Nikon 1, oferowanych w szerokiej gamie kolorów, umożliwiających dopasowanie sprzętu do indywidualnych wymagań oraz stylu użytkowników.

W ramach promocji, klienci kupujący aparaty Nikon 1 J1 mogą otrzymać zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 zł. Osobom, które zdecydują się nabyć modele Nikon 1 J2 lub Nikon 1 V1 firma Nikon odda aż 400 zł.

W celu uzyskania zwrotu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.nikoncashback.pl oraz wysłać go na adres Walk Group sp. z o.o., ul. Foksal 18, 00-372 Warszawa, z dopiskiem „MEGAPROMOCJA”. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć: kopię paragonu lub faktury VAT dokumentującej zakup aparatu Nikon 1, kopię wypełnionej i podstemplowanej karty gwarancyjnej oraz wycięty z pudełka fragment zawierający kod kreskowy wraz ze wszystkimi numerami seryjnymi.

Promocja  prowadzona  jest  na  terytorium Rzeczpospolitej  Polskiej od 1 października do 31 grudnia 2012 r. Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.nikoncashback.pl.

Akcję promocyjną wspiera kampania reklamowa. Działania wystartują w połowie października br. i obejmują TV, prasę fotograficzną, Internet oraz wybrane stacje radiowe. Kreacje przygotowała agencja WALK Creative. Planowanie oraz zakup mediów powierzono domowi mediowemu Maxus. Za organizację promocji odpowiada agencja WALK Field.

Aparaty systemu Nikon 1 to nowa generacja aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami, które zostały wyposażone w innowacyjne funkcje, takie jak: Technologia rejestrowania obrazu przed naciśnięciem spustu migawki i po nim, Ruchome zdjęcie czy Inteligentne wybieranie zdjęcia. Dzięki temu system Nikon 1 umożliwia uwiecznienie nawet najbardziej ulotnych momentów na zdjęciach, jakich wykonanie nigdy wcześniej nie wydawało się możliwe.

NIKON Corporation

2 Nikon 1, nikoncashback.pl, Walk GroupNIKON działa od ponad 90 lat i należy obecnie do największych i najbardziej liczących się producentów sprzętu optoelektronicznego na świecie. Jest producentem najwyższej jakości aparatów fotograficznych, obiektywów NIKKOR, skanerów, sprzętu sportowego (m.in. lornetek, dalmierzy i lunet), mikroskopów oraz precyzyjnych urządzeń optycznych zarówno dla przemysłu, jak i użytkowników indywidualnych. NIKON jest światowym liderem w segmencie cyfrowych aparatów fotograficznych, produkując lustrzanki profesjonalne oraz amatorskie, a także aparaty kompaktowe serii COOLPIX. Od ponad 50 lat w lustrzankach jednoobiektywowych firma stosuje mocowanie typu F, dzięki czemu jest jedynym producentem przez tak długi czas stosującym tradycyjne mocowanie obiektywów, których do czerwca 2012 r. wyprodukowała już siedemdziesiąt milionów egzemplarzy. W Polsce firmę reprezentuje NIKON Polska Spółka z o.o., która rozpoczęła swoją działalność 3 listopada 2003 r. jako importer produktów fotograficznych. W Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej 38B firma posiada również centrum serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Więcej informacji o firmie NIKON, jej działalności w Polsce i produktach dostępnych na naszym rynku można znaleźć na stronie www.nikon.pl